Представництво у збірних командах України (2020 рік): 155 спортсменів

Учасники і призери Олімпійських Ігор: 8 спортсменів

Чемпіони та призери чемпіонатів світу: 5 спортсменів

Понад 6800 членів товариства.

30 колективів фізичної культури військовослужбовців, працівників та службовців підрозділів правоохоронних органів та рятувальних служб області

       Представництво у збірних командах України (2020 рік): 155 спортсменів

       Учасники і призери Олімпійських Ігор: 8 спортсменів

       Чемпіони та призери чемпіонатів світу: 5 спортсменів

       Понад 6800 членів товариства.

       30 колективів фізичної культури військовослужбовців, працівників та службовців підрозділів правоохоронних органів та рятувальних служб області

       Види спорту: біатлон, лижні гонки, стрільба з лука, дзюдо, хокей на траві, боротьба вільна, плавання, бокс; сумо, боротьба самбо, військово-спортивні багатоборства, гирьовий спорт, кікбоксинг ВАКО, кікбоксинг ВТКА, козацький двобій.

       Змагання: Всеукраїнські змагання з літнього біатлону присвячені пам’яті МСУМК з біатлону Романа Звонкова.

       Спортивна база: База олімпійської підготовки лижників та біатлоністів «Динамо»: лижоролерна траса, стрільбище. Гуртожиток, тренажерна зала та сауна. Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Динамо»: зал боротьби, пневматичний тир, атлетичний зал, , басейн (25 м.), ігровий зал для 5 ігрових видів спорту, зал єдиноборств, сауна.

 {gallery}sumska-oblasna-organizatsiya-fst-dinamo-ukrajini{/gallery}

        Адреса: ФОК «Динамо»: вул. Герасима Кондратьєва, 23, м. Суми

       Лижна база «Динамо»: ур. Гнилиця, с. Токарі, Сумського р-ну, Сумської обл.

       Телефон: (050) 63 01 133

       email: sumy-dynamo@ukr.net

       Facebook: @DynamoSumy

       Cайт: http://dynamo.sumy.ua

 

       Гордість СОО ФСТ «Динамо» України

       Петрова Олена – ЗМСУ з біатлону, срібна призерка зимових Олімпійських ігор 1998 р. в гонці на 15 км, 10-разова призерка чемпіонатів світу, чемпіонка Європи 2003 р., багаторазова переможниця та призерка етапів кубку світу, учасниця зимових Олімпійських Ігор 1994 р., 1998 р., 2002 р.. нині голова Сумського обласного відділення НОК України.

       Єфремова Лілія – ЗМСУ з біатлону, бронзова призерка етапів кубку світу 2005 р., срібна призерка чемпіонату світу з літнього біатлону 2007 р.,  бронзова призерка ХХ зимових Олімпійських Ігор в Турині.

       Яковлева Оксана – ЗМСУ з біатлону, срібна призерка чемпіонатів світу (2003,2008 років), багаторазова чемпіонка Європи, учасниця Олімпійських ігор Солт-Лейк-Сіті 2002 р.

       Семеренко Віта – ЗМС України з біатлону, переможниця в естафетній гонці 4х6 км та бронзова призерка в спринті на 7,5 км ХХІІ зимових Олімпійських ігор (м. Сочі), багаторазова переможниця та призерка чемпіонатів світу та Європи.

       Семеренко Валя – ЗМС України з біатлону, переможниця ХХІІ зимових Олімпійських ігор (м. Сочі), багаторазова переможниця та призерка чемпіонатів світу та Європи.

       Журавок Юлія – МСУ з біатлону, учасниця І зимових юнацьких Олімпійських Ігор (2012 р.), чемпіонка світу серед юніорів в 2012 році та дворазова срібна призерка чемпіонату світу серед юніорів в 2013 році, дворазова чемпіонка та багаторазова призерка чемпіонатів Європи серед юніорів.

       Куций Валентин – МСУМК зі стрільби з лука, дворазовий срібний призер КЄ серед кадетів 2011 року, срібний призер ЧС в приміщенні серед юніорів та юнаків 2012 року, де установив світовий рекорд та    срібний призер чемпіонату світу 2014 р., чемпіон Європи в приміщенні серед юніорів 2013 року.

       Родіонова Поліна – МСУМК зі стрільби з лука, дворазова чемпіонка світу зі стрільби з лука серед юніорів 2012 р. та 2013 р., бронзова призерка ЧС серед юнаків та кадетів в приміщенні 2012 року, срібна призерка чемпіонатів світу 2011 та 2014 років.

       Бурмістрова Катерина – ЗМСУ з боротьби вільної, чемпіонка Європи 2011р., срібна призерка ЧЄ з вільної боротьби 2012 року та бронзова призерка ЧЄ 2013, 2014 років, учасниця Олімпійських ігор 2012 року, чемпіонка світу з вільної боротьби в м. Халкіда 2002 р. Чемпіонка Кубка світу у 2002 та 2012 роках.

       Саєнко Світлана – ЗМСУ з боротьби вільної, багаторазова призерка чемпіонату Європи та світу, учасниця Олімпійських ігор (2004 та 2012 рр.).

       Синявіна Вікторія – МСМК з панкратіону, член збірної команди України з панкратіону. Чемпіонка Європи серед юніорів (Латвія,2009р.), чемпіонка світу серед молоді (Росія, 2009р.), триразова чемпіонка Європи (2010-2012р.р.), бронзова призерка чемпіонату світу з панкратіону (Сербія,2011р.) та чемпіонка світу (Польща,2012р.). У 2013 році на чемпіонаті Європи з панкратіону (м.Кечкемет, Угорщина) виборола дві золоті нагороди та одну бронзову, бронзова призерка Кубку Світу з панкратіону (м.Брюсель, Бельгія).

       Рєзнік Андрій – МСМК з панкратіону, багаторазовий чемпіон України, володар Кубку України з панкратіону (2006 р., 2007 р., 2010 р., 2012р.),  чемпіон Європи з панкратіону (м. Рига, Латвія, 2009 р.), бронзовий призер чемпіонату Європи з панкратіону (м. Краків, Польща,  2010 р.), чемпіон світу з панкратіону (м. Будапешт, Венгрія, 2010 р.), бронзовий призер чемпіонату світу з панкратіону (м. Белград, Сербія, 2011 р.), срібний призер чемпіонату Європи з панкратіону (м. Брюсель, Бельгія, 2012 р.), дворазовий срібний призер чемпіонату Світу з панкратіону 2012 р., срібний призер ІІ Всесвітніх ігор з єдиноборств (м. Санкт-Петербург, 2013 р.).

       Ємець Дмитро – МСМК з панкратіону, член збірної команди України, бронзовий призер чемпіонату України (м. Полтава, 2008р.), срібний призер Кубку України (м.Одеса, 2009 р.), срібний призер Кубку України з панкратіону (м. Донецьк, 2011р.), бронзовий та срібний призер чемпіонату України (м.Кіровоград,2011р.), володар Кубку України з панкратіону (м. Одеса, 2012р.), срібний призер чемпіонату Європи з панкратіону (м.Брюсель, 2012р.), чемпіон світу з панкратіону (Польща, 2012 р.), виборов перше місце на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з панкратіону (м.Севастополь, 2013 р.).

       Зубрилова Олена – народилася в м. Шостка Сумської області де й почала свій спортивний шлях.

       В 1991 році почала займатись біатлоном, куди перейшла з лижних гонок. Тривалий час виступала під стягом ФСТ «Динамо» України. В складі національної збірної команди України неодноразово ставала чемпіонкою та призеркою чемпіонатів світу та Європи. Входила до складу штатної спортивної команди СБУ.

       Ми також пишаємось плеядою тренерів – професіоналів свого діла. Адже це їхніми золотими руками за роки існування нашого славетного товариства виховано 8 заслужених майстрів спорту (Олена Петрова, Тетяна Водоп’янова, Лілія Єфремова, Оксана Яковлєва, Вікторія та Валентина Семеренко – біатлон, Світлана Саєнко, Катерина Бурмістрова – боротьба вільна). 44 майстрів спорту України міжнародного класу, понад 167 майстрів спорту України, сотні кандидатів у майстри спорту та тисячі  масових розрядів:

       Макаєва Світлана Миколаївна – ЗПФКС, ЗТУ з хокею на траві, МСУ, старший тренер-викладач СДЮШОР «Динамо» вищої категорії. За час роботи її вихованки ставали чемпіонами Європи з індорхокею (2010), бронзовими призерками ЧС з індорхокею (2011), приймали участь в кваліфікації на участь у Олімпійських іграх (2012), переможницями та призерами Кубку Європейських Чемпіонів, багаторазовими чемпіонами України з хокею на траві серед команд вищої ліги.

       Байда Світлана Іванівна – Заслужений тренер України, працює тренером з лижних гонок ДЮСШ «Регіональний центр зимових видів спорту», має вищу тренерську категорію. Підготувала спортсменів високого класу, чемпіонів та бронзову призерку з біатлону ХХІІ зимових Олімпійських ігор Семеренко Віту та Валентину, учасницю ХХІІ зимових Олімпійських ігор з лижних гонок Антипенко Тетяну. Неодноразово визнавалась кращим тренером області за підготовку спортсменів Віти та Валентини Семеренок їй присвоєно почесне звання «Заслужений тренер України» та «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України».

       Родіонова Наталія Валентинівна – ЗТУ зі стрільби з лука, МСУ зі стрільби з лука. Працює тренером-викладачем зі стрільби з лука КЗ СОР КДЮСШ «Динамо».  Вихованці Наталії Валентинівни: Приходченко Олександр, Родіонова Поліна, Куций Валентин неодноразово ставали переможцями та призерами на міжнародних, Всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука, чемпіонатах України, Світу та Європи.

       Також підготувала рекордсменів, МС та МСМК.

       Родіонов Сергій Валентинович – ЗТУ зі стрільби з лука. Працює тренером-викладачем зі стрільби з лука КЗ СОР КДЮСШ «Динамо».  Вихованці Сергія Валентиновича: Приходченко Олександр, Родіонова Поліна, Куций Валентин неодноразово ставали переможцями та призерами на міжнародних, Всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука, чемпіонатах України, Світу та Європи.

       Також підготував рекордсменів, МС та МСМК.

       Романько Віталій Іванович – ЗТ СРСР з лижних гонок, з 1960 р. по 1963 р. був членом збірної команди УРСР. Багаторазовий чемпіон і призер чемпіонатів УРСР з лижних гонок і сучасного п’ятиборства. За час роботи старшим тренером в ФСТ «Динамо» підготував триразового чемпіона світу серед юніорів, призера Всесвітніх жіночих зимових ігор, 8 переможців етапів кубка світу, чемпіонів і призерів СРСР з лижних гонок. Вихованцем Романька В.І. є 2-разовий чемпіон та срібний призер Олімпійських Ігор ЗМС СРСР Шапоренко Олександр.

       Крот Василь Васильович – працює тренером-викладачем з біатлону СОО ФСТ «Динамо» України, має вищу тренерську категорію. Вихованка Крота В.В. МС України з біатлону  Журавок Юлія  була учасницею І зимових юнацьких Олімпійських Ігор (2012 р.), чемпіонкою світу серед юніорів в 2012 році та дворазовою срібною призеркою чемпіонату світу серед юніорів в 2013 році, дворазовою чемпіонкою та багаторазовою призеркою чемпіонатів Європи серед юніорів.

       Сітало Олександр Михайлович – ЗТУ з панкратіону, з 2011 року тренер-викладач з панкратіону в СОО ФСТ «Динамо» України. Серед його вихованців є багаторазові переможці та призери чемпіонатів України, високі спортивні результати на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях показує МСМК Рєзник Андрій, який став дворазовим срібним призером молодіжного чемпіонату світу 2012 р., в 2013 році став срібним призером ІІ Всеукраїнських ігор з панкратіону, здобув І місце на чемпіонаті СБУ з рукопашного бою; МС України Ємець Дмитро став переможцем молодіжного чемпіонату світу 2012 р. та срібним призером чемпіонату Європи 2012 р.

       Найбільш титуловані динамівці входять (або свого часу входили) до складу штатних національних збірних команд СБУ, Національної гвардії та Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС.