Учасники і призери Олімпійських ігор: 15 спортсменів

14 колективів фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб області

Види спорту: бокс, боротьба греко-римська, важка атлетика, велосипедний спорт, дзюдо,

Адреса: м. Луцьк, вул. Данила Галицького, 33

Телефон: (0332) 72-23-45

e-mail: dynamo43000@i.ua

сайт: dynamo.lutsk.ua

Робота громадської організації «Волинська обласна організація ФСТ «Динамо» України» спрямована на удосконалення рівня фізичної підготовки працівників правоохоронних органів і військовослужбовців, проведення фізкультурно-спортивних і оздоровчих заходів, впровадження способу життя, розвитку олімпійських та не олімпійських видів спорту.

У 2018 році на чемпіонаті Європи у Франції, Люксембурзі та Литві класичного  пауерліфтингу серед юніорів наші спортсмени виграли  дві золоті та дві бронзові медалі. А на чемпіонаті світу в Південно-Африканській Республіці Михайло Малкуш виграв золоту медаль  серед юніорів.

Успішно виступили на чемпіонаті світу з пожежно-прикладного спорту Вадим Лучинський, який  став бронзовим призером на штурмовці і виконав норматив МСУМК. Також срібні медалі завоювали в командному заліку Вадим Лучинський та ЗМСУ Олександр Андрійчук.

У 2019 році срібною призеркою чемпіонату Європи в Румунії з боротьби вільної стала  МСУМК Горішна Лілія

ЗМСУ Яна Беломоіна на першому етапі Кубка світу в місті Альбштадт (Німеччина) з маунтенбайку виграла бронзову медаль та завоювала срібну медаль на чемпіонаті Європи в крос-кантрі в м. Брно (Чехія).

На командному Кубку Європи зі спортивної ходьби на 50 км  МСУМК Іван Банзерук виборов 1 місце в командному заліку.

У 2020 році на чемпіонаті Європи у Болгарському місті Пловдів в командному спринті серед жінок МСУМК Логвінюк Олександра здобула бронзову нагороду, та на чемпіонаті Європи в Швейцарському місті Тамаро ЗМСУМК Яна Беломоіна з маунтенбайку в олімпійській дистанції крос-кантрі завоювала також бронзову медаль.