Представництво у збірних командах України (2020 рік): 65 спортсменів

3414 членів товариства

15 колективи фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб області

       Представництво у збірних командах України (2020 рік): 65 спортсменів

       3414 членів товариства

       15 колективи фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб області

       Види спорту: легка атлетика, плавання, тхеквондо ВТФ, дзюдо, кікбоксинг, сумо, боротьба вільна, стрільба кульова, стрільба з лука, боротьба самбо.

       Спортивна база: спортивний зал, спортивно-оздоровча база в с.Товпижин Демидівського району.

       Адреса: вул. Пушкіна 4, м. Рівне.

       Телефон: (0362) 63-60-54

       E-mail: rivne@dynamo.ua

       Сайт: www.dynamorivne.com.ua

       Сьогодні Рівненська обласна організація ФСТ «Динамо» України спрямовує свою діяльність на виконання статутних завдань товариства. На даний час обласна організація об’єднує 15 колективів фізичної культури працівників правоохоронних органів, військовослужбовців, рятувальних служб та має у своєму складі 3414 членів товариства.

       Рівненська обласна рада  «Динамо»  розпочала свою діяльність 27 травня 1944 року, згідно наказу народного комісару внутрішніх справ УРСР за №89 від 27 травня 1944 року. За цей період діяльності спортсмени-динамівці вписали багато славних сторінок в історію становлення і розвитку фізичної культури та спорту в Україні.

       У 2018 році проведено капітальний ремонт спортивного залу «Динамо» в м. Рівне, вул..Пушкіна, 4. Матеріально-технічне забезпечення спортивного залу  дозволяє цілий рік проводити спортивні заходи командам та спортсменам будь-якого рівня.

       За 2018-2020 роки обласною організацією ФСТ «Динамо» України підготовлено 2 заслужених майстри спорту, 8 майстрів спорту України міжнародного класу та 24  майстрів спорту України.

       Окрему сторінку в історії розвитку спорту вищих досягнень Рівненщини займає важка атлетика на чолі з видатним тренером та педагогом Новосадюком Миколою Захаровичем. Маючи великий практичний досвід тренерської роботи, ним було підготовлено чимало видатних спортсменів. Його вихованці – чемпіони та призери України, Європи та Світу.

       14 вересня 1973 року в м. Харкові на міжвідомчій першості України з важкої атлетики Валерій Устюжин встановив свій перший рекорд світу у поштовху штанги –  224кг у ваговій категорії до 110 кг, а 5 червня 1974 року в м. Верона (Італія) на чемпіонаті Європи з важкої атлетики став чемпіоном, встановивши свій другий рекорд світу – 227,5 кг. 28 вересня  1974 року проходив чемпіонат світу в м. Маніла (Філіпіни). Валерій Устюжин знову ж таки виграв і став чемпіоном.

       Інший вихованець видатного тренера – Юрій Воскобойніков здобув звання чемпіона Радянського Союзу, Європи та Світу у ваговій категорії до 100 кг серед юніорів.  

       За свою тренерську діяльність Микола Захарович підготував більше 25 майстрів спорту СРСР, майстрів спорту міжнародного класу. Серед них Роберт Яромішан, Олександр Ярьоменко, Сергій Астахов, Ананій Ларіонов.

       За останні роки в Рівненській  облорганізації ФСТ “Динамо” виховані такі знамениті спортсмени:

       Слободенюк Вадим – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики. Багаторазовий чемпіон України, переможець Кубку України. Учасник Олімпійських Ігор 2004 та 2012 роках, багаторазовий призер чемпіонатів України, Кубку України.

       Земляк Ольга – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики. Чемпіонка Європи 2012 року в естафеті 4х400м. В 2013 році 4-те місце на Чемпіонаті Європи в естафеті 4х400м. Багаторазова  чемпіонка України та Кубку України

       Котвінський Олексій – майстер спорту України з гирьового спорту. Неодноразовий чемпіон світу серед дорослих. Тричі чемпіон України  та володар Кубку України.

       Ковальчук Оксана – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової. Чемпіонка Європи 2007 року, срібний призер Чемпіонату світу 2010 року, срібна призерка Чемпіонату Європи 2013 року у командному заліку, багаторазовий чемпіон України та Кубку України.

       Прищепа Наталія – заслужений майстер спорту України з легкої атлетики. Чемпіонка України 2013 року з бігу на 1500 м  в приміщенні та володарка золотої медалі літнього чемпіонату України на цій же дистанції. Чемпіонка Європи 2013 року з бігу на 1500 м в м.Рієті Італія серед юніорів, чемпіонка Європи 2016 та 2018 року на дистанції 800 м, чемпіонка ІІ Європейських Ігор 2019 року у м.Мінськ.

       Романчук Михайло – заслужений майстер спорту України з плавання. Неодноразовий чемпіон України серед молоді та дорослих на дистанціях 400м, 800м та 1500м. Переможець Юнацьких Олімпійських Ігор 2014 року на дистанції 400 м вільним стилем та срібний призер на дистанції 800 м. Бронзовий призер чемпіонату Європи 2016 року на дистанції 800 м. Срібний призер чемпіонату Світу 2017 року на дистанції 1500 м. Чемпіон Світу 2018 року на короткій воді 1500 м. Неодноразовий рекордсмен України на дистанції 800 м та 1500 м. Рекордсмен Європи 2020 року на дистанції 800 м в/ст.. Кандидат на участь у Олімпійських Іграх 2021 року.

       Відповідно до статутних завдань товариства “Динамо” одним з пріоритетних напрямків діяльності Рівненської обласної організації є : створення умов для розвитку фізичної культури і спорту членів товариства; зміцнення фізичної підготовки працівників і військовослужбовців правоохоронних органів та рятувальних служб держави; забезпечення розвитку масової фізичної культури і спорту; участь у підготовці спортивного резерву і спортсменів високого класу; надання допомоги в методичному забезпеченні фізичної підготовки працівників і військовослужбовців правоохоронних та рятувальних органів України, розвиток олімпійських, неолімпійських (боротьби вільної, плавання, стрільби кульової, стрільбі з лука, боротьби сумо, дзюдо, кікбоксингу, тхеквондо ВТФ,  пожежно-прикладного спорту та інших).

       Рівненська обласна організація ФСТ “Динамо” завжди сприятиме підвищенню професійної підготовки працівників і військовослужбовців правоохоронних та рятувальних  органів, яка безпосередньо впливає й на результати оперативно-службової діяльності, бойової підготовленості підрозділів, а в кінцевому результаті – захисту законних прав і свобод громадян незалежної України та росту міжнародного авторитету держави шляхом здобуття спортивних досягнень нашими спортсменами.