Представництво у збірних командах України (2021 рік): 48 спортсменів

Учасники і призери Олімпійських Ігор 7 спортсменів

5185 членів товариства

18 колективів фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб області.

       Представництво у збірних командах України (2021 рік): 48 спортсменів

       Учасники і призери Олімпійських Ігор: 7 спортсменів

       5185 членів товариства

       18 колективів фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб області.

       Види спорту: дзюдо, бокс, плавання, кульова стрільба, веслування на байдарках і каное, легка атлетика, триатлон, футбол, гандбол, волейбол, хокей на траві, самбо, рукопашний бій, гирьовий спорт, спортінг.

       Спортивна база: Стадіон «Динамо»: зал дзюдо, тир з чотирьома стрілецькими галереями, футбольне поле зі штучним покриттям (105 х 68 м) освітленням та трибунами для глядачів на 400 місць, два міні-майданчики з ігрових видів спорту зі штучним покриттям (42 х 22 м), майданчик для силових видів спорту з поліуретановим покриттям і 22 сучасними тренажерами, 2 волейбольних майданчики з поліуретановим покриттям (33 х 30 м), бігові доріжки з поліуретановим покриттям.

       Адреса: вул. Лідова 4, м. Полтава

       Телефон: (0532) 60 98 85

       e-mail: dynamopoltava@ukr.net

       Сайт: www.dinamo.poltava.ua

       Впродовж останніх років динамівці обласної організації взяли участь у багатьох спортивних змаганнях різних рівнів: Олімпійських ігор, чемпіонатів Світу, Європи, України, «Динаміад» ФСТ «Динамо» України де неодноразово ставали чемпіонами та призерами. Дев’яти спортсменам організації присвоєно звання Заслужених майстрів спорту України, 16 виконали нормативи майстра спорту України міжнародного класу, 48 присвоєно звання майстер спорту України.

       Шість динамівців – учасники Олімпійських ігор: Ганна Мельниченко (легка атлетика, семиборство), Ольга Ляхова (легка атлетика біг 800м), Іван Іванов (триатлон), Любомир Лемешко (плавання), Павло Алтухов (веслування на байдарках і каное) і Дмитро Янчук, який в змаганнях з веслування на байдарках і каное (1000 м) став бронзовим призером Олімпіади. Він перший зі спортсменів Полтавщини, за часів незалежності, призер цих змагань.

       Олександр Хижняк – Заслужений майстер спорту України з боксу (представник Прикордонної служби України) чемпіон Світу та Європи, кращий боксер Світу серед всіх вагових категорій. Багаторазовий переможець міжнародних турнірів класу «А» та чемпіонатів України. 

       Денис Пояцика, майстер спорту України міжнародного класу з боксу (військовослужбовець внутрішніх військ МВС України) чемпіон та дворазовий призер Європи.  Багаторазовий переможець міжнародних турнірів класу «А» та чемпіонатів України. 

       Олександр Тріфонов – майстер спорту України міжнародного класу з боксу, неодноразовий чемпіон та призер міжнародних турнірів класу «А», чемпіонатів та кубку України. 

       Ганна Мельниченко – Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, семиборство (ГУВС України в Полтавській області) дворазова учасниця Олімпійських ігор (Пекін 2008 та Лондон 2012) за результатами яких увійшла до десятки кращих семиборок. Чемпіонка Світу з легкоатлетичного семиборства, призерка Всесвітньої Універсіади та чемпіонату Європи, переможець кубку Європи,  нагороджена «Орденом княгині Ольги» ІІІ ступеня.

       Ольга Ляхова – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики біг 800 м (Національна гвардія МВС України), учасниця Олімпійських ігор 2016 року, переможець ІІ Європейських ігор у Мінську (в змішаній естафеті). Переможець та неодноразовий призер чемпіонатів Європи, України та міжнародних змагань. На чемпіонаті Світу в Катарі, в складі збірної команди України, зайняла 6 місце в естафеті 4 х 400 м, отримала ліцензію на участь в Олімпійських іграх в Токіо (Японія), нагороджена «Орденом княгині Ольги» ІІІ ступеня.

       Єлизавета Каланіна – майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо вагова категорія понад 78 кг (Національна гвардія МВС України) переможець Континентального кубку та міжнародного турніру Grand Slam, неодноразова призерка турнірів світової серії Гран-Прі, багаторазовий призер чемпіонатів Європи,  чемпіон України.

       Геворг Геворгян – майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо вагова категорія 66 кг (військовослужбовець внутрішніх військ МВС України призер етапів кубку Світу, неодноразовий призер міжнародних змагань світової серії Гран-Прі, дворазовий призер чемпіонатів Європи та всеукраїнських змагань.

       Дмитро Канівець – майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо вагова категорія 73 кг (Національна гвардія МВС України) –  триразовий призер етапів кубку Світу, призер відкритого Континентального кубку та Всесвітньої Універсіади, переможець міжнародного турніру Гран-Прі (Хорватія), призер кубку Європи, багаторазовий переможець та призер всеукраїнських змагань.

       Любомир Лемешко – майстер спорту України з плавання батерфляй учасник Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), фіналіст чемпіонату Європи, багаторазовий переможець та призер всеукраїнських змагань.

       Іван Іванов – майстер спорту України міжнародного класу з триатлону (Національна гвардія МВС України), учасник Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), переможець та срібний призер чемпіонатів Світу з акватлону. Двічі у рейтингу триатлоністів України визнаний кращим триатлоністом країни, переможець та призер міжнародних та всеукраїнських змагань.

       Дмитро Янчук – Заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках і каное (Національна гвардія МВС України) – бронзовий призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) в класі С-2 1000 м, неодноразовий призер чемпіонатів та кубків Світу, дворазовий переможець молодіжного чемпіонату Світу, чемпіон та призер Європи серед дорослих та молоді, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів та кубків України.

       Павло Алтухов – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное (Національна гвардія МВС України) – кращий результат змагань 4 місце в змаганнях Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) в класі С-1 1000 м, срібний призер чемпіонату Світу серед молоді, бронзовий призер кубку Світу, чемпіон та призер Європейської першості серед молоді, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів та кубку України.

       Людмила Лузан  – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і  каное (Національна гвардія МВС України) в змаганнях чемпіонату Світу в Сегеді (Угорщина) на дистанції С-2 500 м посіла 5 місце і завоювала ліцензію для України на участь в Олімпійських іграх. Дворазовий переможець та призер кубку Світу і чемпіонату Європи, переможець і призер чемпіонатів та кубку України.

       Людмила Кукліновська – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное (Національна гвардія МВС України) переможець ІІ Європейських ігор у Мінську, переможець та призер кубків Світу, переможець особистого чемпіонату України, нагороджена «Орденом княгині Ольги» ІІІ ступеня.

       Інна Грищун – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное (Національна гвардія МВС України) у складі збірної команди України на чемпіонаті Світу в Сегеді (Угорщина) завоювала ліцензію на участь в Олімпійських іграх в Токіо (Японія) на дистанції К-4 500 м. Дворазовий срібний призер чемпіонату Світу, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів і кубку України

       Владислав Григоренко – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової призер чемпіонату Світу та Європи в командному заліку у вправі ГП – 6, неодноразовий призер всеукраїнських змагань.

       Максим Городинець – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи, чемпіон Світу та Європи серед юніорів в командній стрільбі у вправі МП – 8, неодноразовий переможець та призер всеукраїнських змагань.

       Андрій Сировня – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів та кубків України серед дорослих та молоді. 

       Михайло Буланий – Заслужений майстер спорту з пауерліфтингу вагова категорія 93 кг дворазовий чемпіон та призер Світу, неодноразовий чемпіон та рекордсмен України. На чемпіонаті Світу 2016 р. в м. Кіллін (США) встановив рекорд Європи в присіданні зі штангою.

       Олег Коломієць – Заслужений майстер спорту з гирьового спорту вагова категорія 85 кг (Національна гвардія МВС України) багаторазовий  чемпіон Світу та Європи у двоєборстві, у вправі довгим циклом та естафеті. Рекордсмен та багаторазовий чемпіон України та володар кубку України.

       Ігор Гавришко Заслужений майстер спорту з гирьового спорту вагова категорія 78 кг (Національна гвардія МВС України) багаторазовий  чемпіон Світу та Європи у двоєборстві та естафеті. Рекордсмен і багаторазовий чемпіон України та володар кубку України.

       Багаторазовими призерами чемпіонатів Світу, Європи та всеукраїнських змагань з гирьового спорту є спортсмени-динамівці: Заслужені майстри спорту України В’ячеслав Задорожній та Валерій Дромашко, майстри спорту України міжнародного класу (Національна гвардія МВС України) Микола Ткаченко, Руслан Срібний, Віталій Білоус та Ярослав Сушко.

01

Poltava Din

03

04

05

06

07