Представництво у збірних командах України (2020 рік): 91 спортсмен

Учасники Олімпійських ігор: 30 одеських динамівців, 4 чемпіона, 1 бронзовий призер.

Майже 5500 членів Товариства.

16 колектив фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб області.

       Представництво у збірних командах України (2020 рік): 91 спортсмен

       Учасники Олімпійських ігор: 30 одеських динамівців, 4 чемпіона, 1 бронзовий призер.

       Майже 5500 членів Товариства.

       16 колектив фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб області.

       Види спорту: 

       веслування на байдарках і каное, плавання, легка атлетика, стрільба кульова та із лука, боротьба вільна і греко-римська, тхеквондо, баскетбол, самбо, універсальний та рукопашний бій, пожежно-прикладний спорт  

       СДЮСШОР:

       СДЮСШОР «Динамо» плавання: 16 тренерів, 283 вихованця

       Адреса: пров. Мукачівський, 4А, м. Одеса

       СДЮСШОР «Динамо» легкої атлетики: 14 тренерів, 163 вихованця

       Адреса: Французький бул., 27, м. Одеса

       Змагання: 

       щорічні міжнародні змагання з плавання пам’яті Заслуженого тренера України Сорочинського Ю.О.,

       змагання з легкої атлетики «Різдвяні естафети» пам’яті Заслуженого тренера України Явніка О.М.,

       турнір з волейболу пам’яті полковника ДПСУ Гарєєва Ш.Х.

       Спортивна база: 

       бази олімпійської підготовки: стадіон «Динамо» укомплектований інвентарем і обладнанням для проведення тренувань і змагань з усіх видів легкої атлетики. На території стадіону існують майданчики для гри у волейбол, баскетбол і міні-футбол, стрілецький тир, спеціалізований зал боротьби, тенісний корт, тренажерні зали. 

       Спортивний комплекс «Динамо»: ігровий і тренажерні зали, зал боротьби, зал «сухого плавання», 25-метровий басейн і малий басейн для навчання плаванню. 

       Водно-веслувальна база розташована за межами міста (14 км Овідіопольської дор.), має закриту територію, елінги для човнів, роздягальні для спортсменів та тренерів.

       Адреса: Французький бул., 27, м. Одеса

       Телефон: (048) 722 75 67; (048) 722 22 88

       e-mail: odesa_dynamo@ukr.net

       Facebook: https://www.facebook.com/dinamoodessa

       Сайт: https://www.dynamo.od.ua/

       Щорічно до складу збірних команд країни з олімпійських та неолімпійських видів спорту входять близько 90 спортсменів Одеської обласної організації, з них більше половини – до основного складу.

       У двох Спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних школах олімпійського резерву і в спортивних секціях нашої організації працюють тренери високої кваліфікації. Під їх керівництвом близько 700 юних одеситів займаються легкою атлетикою, плаванням, веслуванням на байдарках і каное, баскетболом, стрільбою кульової, з лука та різними видами боротьби.

       В 2020 році кращі результати показали:

Тодорова Анастасія – переможниця кубку світу з веслування на байдарках і каное;

Лисенко Анастасія – трикратна срібна призерка кубку світу з важкої атлетики;

Михайлов Василь – бронзовий призер чемпіонату Європи та кубку світу з вільної боротьби;

Волошинов Анатолій – срібний призер чемпіонату світу з боротьби самбо;

Воропаєв Олександр – бронзовий призер чемпіонату світу з боротьби самбо;

Бондар Христина – бронзова призерка чемпіонату світу з боротьби самбо;

Болтянська Анастасія – триразова чемпіонка Європи з гирьового спорту.

       Одеська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України є однією з ведучих в Одесі і Одеській області з підготовки спортсменів міжнародного класу, а також олімпійського резерву. 

       Літопис досягнень Одеської обласної організації «Динамо» у великому спорті розпочався з 60-х років. За роки свого існування Одеська обласна організація ФСТ “Динамо” України підготувала 30 учасників Олімпійських ігор, 17 Заслужених майстрів спорту і більше 100 майстрів спорту міжнародного класу.

       Серед них Олімпійські Чемпіони Микола Авілов (легка атлетика), Яків Желєзняк (кульова стрільба), Володимир Семенець (велоспорт), Олена Хомрова (фехтування); чемпіони та призери світу і Європи – Юрій Білоног (легка атлетика), Сергій Райников, Віктор Макаров (кульова стрільба), Наталія Бурдейна, Павло Беккер (стрільба із лука), Віктор Єфтені, Вадим Тасоєв, Ганна Василенко, Василь Михайлов (вільна боротьба), Юрій Єгошін і Павло Іллічов (плавання), Анастасія Лисенко, Юлія Паратова (важка атлетика), Тодорова Анастасія, Денис Коваленко (веслування на байдарках і каное), Євгеній Бельченко (пожежно-прикладний спорт), Анатолій Волошинов, Олександр Воропаєв, Кристина Бондар (боротьба самбо).

       Правління пролетарського спортивного товариства «Динамо» було обрано в Одесі наприкінці 1924 року. Спочатку динамівські активісти ставили за мету зміцнення фізичної підготовки, удосконалення прикладних навичок, необхідних тим, хто стояв на стражі законів. Уміння влучно стріляти, відмінне володіння мотоциклом і велосипедом, застосування прийомів самооборони зі зброєю і без неї, виховання витривалості – всі ці якості перші Одеські інструктори-динамівці виховували у працівників Одеської міліції. 

       Надалі основними завданнями організації стали:

– створення умов для розвитку фізкультури і спорту, підвищення рівня фізичної підготовки військовослужбовців та співробітників правоохоронних органів, членів їх сімей;

– участь в підготовці спортивного резерву і спортсменів високого класу по культивованих видах спорту.

       На даний час до складу Одеської обласної організації «Динамо» входить 16 колективів фізкультури. Це співробітники правоохоронних органів, Державної пограничної служби України, Служби безпеки України, Прокуратури, Державної служби надзвичайних ситуацій, Державної фіскальної служби. Впродовж 73 років (з 1947 р.) в організації проводяться щорічні комплексні змагання серед колективів фізкультури «Динаміада» (раніше «Спартакіада»), а також різні турніри і спортивні свята.