Представництво у збірних командах України (2020 р.): 47 (основа), 35 (кандидати), 19 (резерв)

Учасники і призери Олімпійських ігор: 63 особи

Понад 21 тисяча членів товариства

30 колективів фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб.

       Представництво у збірних командах України (2020 р.): 47 (основа), 35 (кандидати), 19 (резерв)

       Учасники і призери Олімпійських ігор: 63 особи

       Понад 21 тисяча членів товариства

       30 колективів фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб.

       Види спорту: бокс, вільна боротьба, фехтування, важка атлетика, легка атлетика, художня гімнастика, черлідинг, кульова стрільба, стрільба з лука, теніс, гірськолижний спорт, сноубординг.

       Адреса: м. Львів, вул. В. Янева, 10, індекс 79026, тел: (032) 263-23-00

       Сайт: http://dynamo-lviv.com/

       Електронна пошта: dynamolviv@i.ua

       Сторінка у фейсбук: https://www.facebook.com/dynamolviv

       КДЮСШ «Атлет»: вільна боротьба, бокс, важка атлетика, фехтування

       Адреса: м.Львів, вул.В.Янева, 10, індекс 79026, тел: (032) 264-04-11

       e-mail: atletD@i.ua

       КДЮСШ «Здоров’я»: легка атлетика, теніс, стрільба з лука, кульова стрільба, художня гімнастика, черлідинг

       Адреса: м.Львів, вул.В.Янева, 10, індекс 79026, тел: (032) 264-04-11

       e-mail: dynamoZ@i.ua

       СДЮШОР з гірськолижного спорту: гірськолижний спорт, сноубординг

       Адреса: м.Львів, вул.В.Янева, 10, індекс 79026, тел: (032) 263-03-93

       e-mail: skidynamolviv@gmail.com

       База олімпійської підготовки «Динамо»

       Адреса: м.Львів, вул.В.Янева, 10, тел: (032) 263-24-20

       На базі спортивного комплексу “Динамо” розміщені сучасний трьохзальний комплекс (важка атлетика, боротьба, лучний тир); міні-футбольний майданчик з штучним покриттям; 15 тенісних кортів (тенісит власного виготовлення); футбольне поле з л/а доріжками; лучне стрільбище, стрілецький тир

DSC02857

       Інфраструктура бази дозволяє щорічно проводити змагання Всеукраїнського та міжнародного рівня. Зокрема міжнародні турніри зі стрільби з лука, чемпіонати України з тенісу, чемпіонати України серед правоохоронних відомств, обласні змагання з міні-футболу, вільної боротьби, важкої та легкої атлетики тощо.

 IMG 1292

       На базі діють дитячо-юнацькі спортивні секції з важкої атлетики, вільної боротьби, тенісу, стрільби з лука, легкої атлетики та кульової стрільби. 

       Палац спорту

       Адреса: м. Львів, вул. Д. Вітовського, 53, тел: (032) 238-64-16

       На базі спортивної споруди розміщені плавальний басейн; універсальний майданчик для міні-футболу, тенісу, волейболу; зал художньої гімнастики.

       В дитячо-юнацьких спортивних секціях відбуваються тренування з художньої гімнастихи, фехтування, плавання, водного поло.

       Водний басейн

       Адреса: м. Львів, вул. В.Стуса, 4, тел: (032) 276-06-04

       Спортивна база налічує: зали вільної боротьби та дзюдо, боксу, тренажерний; два міні-футбольних майданчика. Діють дитячо-юнацькі спортивні секції з дзюдо, вільної боротьби та боксу. Для відновлення сил та поліпшення здоров′я  на базі розміщені сауни.

IMG 1930

       База зимових видів спорту в лісопарку «Знесіння»  

       Адреса: м. Львів, вул. Чернеча гора, 3

       Спортивна база розвиває зимові види спорту; тут проходять тренування дитячо-юнацької споривної секції з гірськолижного спорту та сноубордингу.

       Навчально-спортивна база олімпійської підготовки з гірськолижного спорту «Динамо»

       Адреса: Львівська обл., Сколівський р-он, смт. Славське, тел: (032)51-42-540

       НСБ Олімпійської підготовки «Динамо» знаходиться на відстані 139 км. від м. Львова в селищі міського типу Славсько. Дане селище розташоване на відмітці 590 м. над рівнем моря, оточене горами з найбільшою абсолютною відміткою висоти гір (гора Тростян) – 1232 м. і забезпечено якісним залізнодорожним та автомобільним сполученням.

       Клімат в смт. Славсько континентальний, а сніговий покров доходить до 1 метра.

       База «Динамо» оснащена сучасними номерами (люкс, 3-ох, 2-ох, 1-о кімнатні) та номерами економ-класу, їдальнею на 100 місць. Максимальна кількість проживаючих складає: трьохкімнатний номер – 6 осіб, двохкімнатний номер – 4 особи.

       Для відпочинку наявними є бар, сауна, більярд. Власникам автотранспорту надана можливість паркування з цілодобовою охороною.

       На початку крісельного підйомника розміщений котедж, а у підніжжя гори Тростян – Фінішний будинок.

       Гора Тростян оснащена шістьма бугельними витягами та крісельним підйомником, що відкриває мальовничі краєвиди Карпат.

       Спортивно-оздоровча база «Динамо»

       Адреса: Львівська обл., Стрийський р-он, м. Моршин, вул. Привокзальна, 43, тел: (032) 60-610-44

       Спортивно-оздоровча база “Динамо” (пансіонат), знаходиться в центрі м. Моршин, навпроти залізничного вокзалу. До бювету мінеральної води – 300 метрів.

       Пансіонат «Динамо» – це сучасний триповерховий будинок із євроремонтом з одно-, дво-, три- та чотири місні номери з якісним омеблюванням. У кожному номері є ванна, туалет, гаряча і холодна вода.

       Одночасно у пансіонаті можуть повноцінно проживати 32 особи.

       Діяльність обласної організації «Динамо» спрямована на виконання Держаних програм з розвитку фізичної культури та спорту, Статутних завдань товариства,  полягає у створенні умов для розвитку фізичної культури і спорту, зміцненні фізичної підготовки працівників і військовослужбовців правоохоронних органів, сприянні у розвитку масової фізичної культури і спорту, участі у підготовці спортивного резерву і спортсменів високого класу, розвитку мережі спортивних споруд. Виконувались постанови, рішення та накази керівних органів.

       В обласній організації понад 21 тисяча членів “Динамо”, 30 самостійних колективів фізичної культури. У всіх правоохоронних органах і військових підрозділах створено і діють колективи фізичної культури. Динамівські фахівці надають методичну та практичну допомогу колективам фізичної культури в проведенні спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів, розвитку службово-прикладних видів спорту, здачі тестів і нормативів фізичної підготовленості, роботі спортивних секцій та команд.       

       Фахівцями фізкультурно-спортивного відділу щорічно проводяться «Динаміада» організації серед колективів фізичної культури з боротьби самбо, гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, легкої атлетики, поліатлону, футзалу, військового багатоборства, подолання смуги перешкод. Проводиться Спартакіада «Здоров’я» по трьом службово-прикладним видам спорту. В цих заходах приймають участь понад півтори тисячі правоохоронців Національної поліції, Прикордонної служби, Національної гвардії, Служби безпеки, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної кримінально-виконавчої служби, митниці, фіскальної служби, прокуратури, поліції охорони та судової охорони.

       Проводяться Чемпіонати ФСТ «Динамо» України з поліатлону, гирьового спорту, відбіркові матчі з футзалу за програмою комплексних змагань «Динаміада» серед вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує міністр внутрішніх справ України та збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України, де приймає участь понад 200  спортсменів. Проходять особисто-командні Чемпіонати ФСТ «Динамо» України «Юний динамівець» зі стрільби кульової з пневматичної зброї серед юнаків та дівчат, спільно з НОК України, де приймає участь 75 спортсменів.

       Важливим напрямком роботи організації є залучення до регулярних занять фізичною культурою та спортом дітей і молоді з числа уразливих категорій.

       В цьому напрямку проведено спортивні змагання з футзалу,  легкоатлетичного бігу,  легкоатлетичного чотириборства, гирьового спорту, футболу а переможці змагань з легкоатлетичного чотириборства прийняли участь у Всеукраїнських змаганнях в місті Одеса. Згідно розпорядження обласної державної адміністрації, обласної та міської рад проводиться  робота  по навчанню плаванню дітей  воїнів ООС, малозабезпечених дітей та дітей з багатодітних сімей в басейні Палацу спорту «Динамо» по вул. Вітовського, 53 в кількості 1500 дітей.

       Ведеться  активна робота в учбових закладах правоохоронних відомств та військових частинах Національної гвардії, державної прикордонної служби, рятувальних та інших спеціальних служб. Проводяться Чемпіонати НГУ з прикладної та практичної стрільби, де приймає участь 112 спортсменів, Чемпіонат Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань з міні-футболу, де приймає участь 60 спортсменів, Чемпіонат Державної прикордонної служби України з поліатлону, приймає участь 102 учасники, Кубок Державної прикордонної служби України з футболу, пам’яті генерала армії Губенка В.О. в яких приймає участь 102 спортсмени, Всеукраїнські змагання юних рятувальників «Школа безпеки», де приймає участь 166 спортсменів.

       Проведено змагання присвячені урочистим датам – чемпіонат організації з футзалу присвячений до Дня Незалежності України, кубок організації з волейболу та прикладної стрільби. В колективах фізичної культури правоохоронних відомств області були проведені спортивні заходи з нагоди урочистих дат, присвячених Дню фізичної культури, Дню Незалежності, річницям відомств.

       За підсумками діяльності Львівська обласна організація «Динамо», щорічно виборює призові місця, як краще спортивне товариство області та краща обласна організація в динамівській структурі України.

       Високі спортивні результати показують спортсмени організації з неолімпійських видів спорту. Так у 2018-2020 роках з неолімпійських видів спорту на чемпіонатах світу завойовано 10 медалей різного ґатунку: Голонговський Віктор, Присяженко Сергій – пожежно-прикладний спорт,  Леськів Наталія, Мавлютов Сергій, Попяк Ярослав – кікбоксінг. На чемпіонатах Європи завойовано 29 медалей: Домінюк Михайло, Макаренко Іван, Мних Роман

– гирьовий спорт, Жабич Роман, Ненчук Денис, Ненчук Юлія, Хімка Андрій – кікбоксінг, команда черліденгу.

       З олімпійських видів спорту золоту медаль чемпіонату світу виборола Алла Черкасова (вільна боротьба), бронзову медаль Юлія Ткач (вільна боротьба). Георгій Іваницький (стрільба з лука) на зимовому чемпіонаті світу посів третє місце в команді; Володимир Пастернак (кульова стрільба) третє місце командне; Софія Слюсарева (фехтування) на молодіжному чемпіонаті світу посіла четверте командне місце. Віталій Вергелес (веслування на байдарках і каное) завоював бронзову медаль Кубка світу. На чемпіонатах Європи виступило 20 спортсменів організації. Золоті медалі завоювали Юлія Ткач, Анастасія Шустова, бронзову Алла Черкасова – вільна боротьба, Павло Закашевський – важка атлетика посів друге місце та встановив рекорд України. На міжнародному турнірі «Гран-Прі» Європи зі стрільби з лука Маркіян Івашко встановив світовий рекорд в міксті.

       Протягом трьох останніх років на чемпіонатах України виступало 414 спортсменів, ними завойовано 120–перших місць, 118–других, 123–третіх місця. До складу збірних команд України зараховано 101 спортсмен організації, а з неолімпійських видів спорту 27 спортсменів. Підготовлено 2–Заслужених тренерів України, 3–Заслужених майстрів спорту України, 10-майстрів спорту міжнародного класу та 31 спортсмен виконав норматив майстра спорту України. На сьогоднішній день в організації 10 діючих Заслужених майстрів спорту України та 16 майстрів спорту міжнародного класу, які захищають честь держави на міжнародній арені. Кандидатами на участь в ХХХІІ літніх Олімпійських іграх 2021 року в Токіо є 10 спортсменів організації. Заслужені майстри спорту Алла Черкасова, Юля Ткач, Оксана Лівач (вільна боротьба), Роман Бондарук (кульова стрільба), Ксенія Пантелеєва (фехтування), майстри спорту міжнародного класу Юлія Хавалджи (вільна боротьба), Віталій Вергелес (веслування на байдарках і каное), Георгій Іваницький (стрільба з лука), Володимир Пастернак (кульова стрільба), майстер спорту Христина Погранична (художня гімнастика).

       Навчально-тренувальна робота в організації проводиться у трьох дитячо-юнацьких спортивних школах:  КДЮСШ “Атлет” і “Здоров’я”,  СДЮШОР з гірськолижного спорту та в командні майстрів з водного поло «Динамо» – Львів з одинадцяти олімпійських видів спорту. В динамівських школах займається 775 учнів, працює 59-тренерів-викладачів, 13 з яких є Заслуженими тренерами України.  Заняття в динамівських секціях проводяться безкоштовно.

       В КДЮСШ «Атлет»  працює 21 тренер–викладач, з них 7 чоловік–ЗТУ. В школі діє 34 навчально-тренувальних груп, в групах займається 263 учня. До складу збірних команд України зараховано 32 спортсмена школи, яким створені  належні умови для тренувань. Протягом року в школі  підготовлено: 1-МСУ, 27-КМСУ, 19-першого дорослого розряду, 101-масових розрядів. Власних спортивних споруд школа не має, місцями для проведення навчально-тренувальної роботи забезпечує Львівська обласна організація ФСТ «Динамо» України. Провідні види спорту бокс, вільна боротьба, фехтування мають свою належну інфраструктуру – ДЮСШ-КЗЛОР-ЛУФК-ШВСМ-ЛДУФК. Щорічно проводиться рейтинг кращих спортсменів, тренерів. Спортивні досягнення кращих спортсменів висвітлюються в пресі та телебаченні. Обласна організація разом з КДЮСШ проводить зустрічі з кращими спортсменами та їх тренерами.

       В  КДЮСШ «Здоров’я» займається  306 учнів і культивується 6 видів  спорту:  гімнастика художня, черліденг, легка атлетика, стрільба з лука, кульова  стрільба, теніс. До складу збірної команди України зараховано 22 спортсмена. Навчально-тренувальний процес проводить 25 тренерів–викладачів, з них 3 – Заслужених тренера України. Підготовлено 6-МСУ, 32-КМС, 58-перших розрядів, 73-спортсмена масових розрядів. КДЮСШ  «Здоров’я» навчально-тренувальну роботу  проводить  на спортивних спорудах обласної  організації  «Динамо». Щорічно ведеться рейтинг тренерів-викладачів школи. Систематично проводяться  відкриті Чемпіонати та першості школи з художньої гімнастики, тенісу, кульової стрільби, стрільби з лука, легкої атлетики та черліденгу.

       В СДЮШОР розвивається гірськолижний спорт. Працює 24 навчальних групи, в яких займаються 188 учнів. Школі присвоєно першу категорію згідно нового Положення про ДЮСШ. В школі працюють 11 тренерів-викладачів, серед яких є і Заслужений тренер України. До складу збірної команди України зараховано 1 спортсмена. Підготовлено КМС-1, І розряду-3 спортсмена,  масових розрядів-25 спортсменів. СДЮШОР з гірськолижного спорту не має своєї спортивної бази.

       Команда майстрів з водного поло «Динамо» – Львів у чемпіонаті України протягом останніх двох років посідає 1 місце. Команда володар Кубка та Суперкубка України. В 2019 році команді виповниться 70 років. Команда має великі історичні традиції у її складі грали чемпіони та призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, команда являється візитною карткою області та України.  

       Створений сайт Львівської обласної організації «Динамо»: dynamo-lviv.com, де розміщена інформація про діяльність організації. Спільно з обласною організаціє «Динамо» проводяться зустрічі з кращими спортсменами та їх тренерами, проводяться тренерські наради.

       Львівська обласна організація «Динамо», має найпотужнішу матеріально-технічну базу на Львівщині та в системі «Динамо» України: це 6 спортивних об’єктів, із них 4 спортивні бази олімпійської підготовки, які обслуговують 200 працівників, а в зимовий період ця кількість працівників збільшується. Спортивні споруди організації –  це спортивний комплекс по вул. Янева, 10, водний басейн на вул. Стуса, 4, палац спорту з басейном по вул. Вітовського, 53, база зимових видів спорту в лісопарку «Знесіння», спортивно-оздоровча база в місті Моршин, навчально-спортивна гірськолижна база в смт. Славсько. На всі спортивні споруди оформлено право власності та державні акти на землю. Всі спортивні споруди організації включені до Єдиного електронного державного реєстру спортивних споруд. Спроможність споруд в рік забезпечує проведення  навчальної роботи з 19 видів спорту та надає фізкультурно-спортивних та оздоровчих послуг до 220 тисяч людей. Спортивні споруди потребують постійного ремонту та вдосконалення. Основний час на спортивних спорудах надається учням спортивних шкіл та працівникам правоохоронних відомств Львівщини для занять з фізичної та вогневої підготовки, які приймають участь в ООС, а також для проведення змагань обласного,  всеукраїнського та міжнародного рівня. На тенісних кортах спортивного комплексу олімпійської підготовки по вул. В.Янева, 10 зроблені нові роздягальні з душовими, відремонтовано палац спорту по вул. Вітовського, 53, в смт. Славсько виконана реконструкція даху готелю. Завершується будівництво мотелю. Планується розпочати реконструкцію басейну по вул. В.Стуса, 4. На спортивних спорудах Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України щороку  проводяться до 10 міжнародних, понад 30 всеукраїнських змагань та 35-40 навчально-тренувальних зборів. На НСБ «Динамо» олімпійської підготовки в смт. Славсько  оздоровлюються діти з усіх регіонів України, проводяться чемпіонати, кубки області та навчально-тренувальні збори спортсменів з гірськолижного спорту.