Представництво у збірних командах України (2021 рік): 24 спортсмени

Майже 4690 членів товариства

37 колективів фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб області

       Представництво у збірних командах України (2021 рік): 24 спортсмени

       Майже 4690 членів товариства

       37 колективів фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб області

       Види спорту: легка атлетика, стрільба з луку, стрільба кульова, академічне веслування, бокс, волейбол, спортивна гімнастика, таїландський бокс, комбат самозахист ІСО, комбат Дзю-Дзюцу, кіокушин карате, спортивне орієнтування, гирьовий спорт.

       КДЮСШ «Динамо»: легка атлетика, стрільба кульова, кіокушин карате, бокс, таїландський бокс. Адреса: м. Херсон, площа Шевченко 1.

       Спортивна база:

       Адреса: вул. Перекопська 4, м. Херсон

       Телефон: (050) 93 26 922

       e-mail: dinamokhersonuk@gmail.com

       Щороку біля півтисячі спортсменів обласної організації беруть участь у спортивних змаганнях різного рівня від найпрестижніших Олімпійських ігор до чемпіонатів Світу та Європи, Всесвітніх універсіад. Представники обласної організації активно беруть участь і у професійно прикладних видах спорту, посідають призові місця у «Спартакіадах» та «Динаміадах» Центральної ради ФСТ «Динамо».

       Впродовж останніх років обласною організацією підготовлено 2 Заслужених майстрів спорту України та 2 наставникам присвоєно звання «Заслужений тренер України». 

       Працює позашкільний навчальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамо» в якій готують молодих талановитих спортсменів з наступних  видів спорту: легка атлетика, стрільба кульова, кіокушин карате, бокс, таїландський бокс. Адреса: м. Херсон, площа Шевченко 1.

       «Динамо» сприяє підготовці спортсменів з пріоритетних олімпійських, неолімпійських та службовоприкладних видів спорту серед працівників правоохоронних органів. 

       На світових спортивних аренах Херсонську обласну організація ФСТ «Динамо» України гідно представляють видатні спортсмени.  Серед них:

       – Анастасія Павлова, Заслужений майстер спорту України зі стрільби з лука, чемпіонка України, абсолютна чемпіонка Кубку України 2019 року, бронзова призерка Чемпіонату Європи у командному заліку 2019 року, є спортсменом №1 національної збірної жіночої команди України, головний претендент на участь у Олімпійських Іграх 2021 року в Токіо.

       – Андрій Проценко, Заслужений майстер спорту України, призер чемпіонату світу та Європи, кавалер орденів «Данила Галицького» 2 та 3 ступеня, який є чемпіоном ІІ Європейських ігор 2019 року з легкої атлетики (Мінськ), срібний призер чемпіонату Європи у приміщенні, переможець  фіналу найпрестижнішого легкоатлетичного турніру «Діамантової ліги» у Цюріху з результатом 2м 32см, є претендентом на участь в Олімпійських іграх 2021 року.

       – Дар’я Тихова (Шитко), учасниця Олімпійських ігор, багаторазова переможниця чемпіонатів та Кубків України з кульової стрільби, рекордсменка України у вправі зі стрільби з малокаліберної гвинтівки (МГ-9). 

       – Соловей Ігор призер чемпіонату Європи з кульової стрільби з пневматичного пістолету (вправа ПП-3).

       – Марцинюк Юрій, Коновалюк Олександр, Михайлова Наталья призери чемпіонату України з академічного веслування.

       З неолімпійських видів спорту найбільш значні спортивні досягнення мають: 

       – чемпіон Світу Комбат Самозахист ІСО у розділах ММА, К1, старший лейтенант поліції Кітченко Микола Георгійович, старший інспектор – черговий сектора реагування патрульної поліції №3 Горностаївського відділення поліції Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

       – чемпіони і призери Світу та Європи зі спортивного орієнтування (рогейн) Кобець Микола та Кобець Юлія.

       – багаторазова призерка чемпіонатів Світу та Європи з боротьби сумо, а також Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту Максименко Марина.

       Багаторічним взірцем для наслідування є волейбольна команда «Динамо» Херсонської обласної ради. Команда «Динамо» була створена у 1989 році співробітниками управління внутрішніх справ України в Херсонській області. В наступні роки команда «Динамо» неодноразово перемагала та була призером міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань. Щорічно брала участь в основних змаганнях з волейболу серед ветеранів – Кубку України та була призером цих змагань.

       Серед низки змагань які проводяться Херсонською обласною організацією «Динамо» України» слід виділити змагання:

       – з волейболу присвячені відзначенню Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України, а також пам’яті ветерана органів внутрішніх справ України Сергія Дмитровича Щепака. 

       – легкоатлетичний турнір для юних спортсменів на призи Заслуженого майстра спорту України Андрія Проценко. 

       – змагання з практичної стрільби на новому стрільбищі за участю провідних команд органів внутрішніх справ України.