Представництво у збірних командах України (2020 рік): 401 спортсмен

Учасники і призери Олімпійських Ігор: з 1964 року по теперішній час понад 100 учасників, із них 25 спортсменів стали переможцями та призерами Олімпійських ігор.

Майже 12928 членів товариства.

34 колективи фізичної культури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області та відомчі вищі навчальні заклади.

       Представництво у збірних командах України (2020 рік): 401 спортсмен

       Учасники і призери Олімпійських Ігор: з 1964 року по теперішній час понад 100 учасників, із них 25 спортсменів стали переможцями та призерами Олімпійських ігор.

       Майже 12928 членів товариства.

       34 колективи фізичної культури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області та відомчі вищі навчальні заклади.

       Види спорту:

       гімнастика спортивна, дзюдо, легка атлетика, стрільба з луку, фехтування, велоспорт, тхеквондо ВТФ, боротьба вільна, бокс, сучасне п’ятиборство, бадмінтон, біатлон, футбол, важка атлетика, синхронне плавання, регбі, боротьба самбо, гирьовий спорт, кікбоксинг WPKA, кікбоксинг ВТКА, кікбоксинг ІСКА, козацький двобій, панкратіон, греплінг, регбіліг  та універсальний бій.

       КСДЮСШОР «Динамо»:

       легка атлетика, гімнастика спортивна, велоспорт, тхеквондо ВТФ, бокс, дзюдо, футбол, регбі.

       Навчається 939 юних спортсменів.

       Адреса: вул.. Динамівська, буд. 3, м. Харків, Україна, 61023

       Змагання:

       Кубок «Динамо» і відкриті обласні змагання з велосипедного спорту (трек) пам’яті заслуженого тренера України з велоспорту Чорного О.С., Числова І.І. та Сорокіна О.І.;

       турнір з дзюдо пам’яті воїна-інтернаціоналіста Кісіля В.О.;

       Кубок «Динамо» з міні-футболу пам’яті Фоміна В.В.;

       Кубок «Динамо» зі стрільби з бойової зброї пам’яті Карпенка С.П.,

       Кубок «Динамо» з хокею з шайбою серед любительських команд.

       Спортивна база:

       база олімпійської підготовки: спортивний комплекс «Динамо»: зал боксу, зал гімнастики спортивної, легкоатлетичний стадіон з тренажерним залом, легкоатлетичний манеж з залом дзюдо, велотрек з тренажерним та ігровим залами, тенісні корти, волейбольні майданчики, запасне футбольне поле з міні-футбольним майданчиком, гуртожиток «Динамо».

       Адреса: вул. Динамівська, 3, м. Харків

       Телефон: (093) 313-95-39

       e-mail: kharkivdinamo@gmail.com

       Facebook: https://www.facebook.com/kharkivdinamo

       Сайт: http://dinamo.kharkiv.ua/

       Щороку понад двох с половиною тисяч спортсменів обласної організації беруть участь у спортивних змаганнях різного рівня від найпрестижніших Олімпійських ігор, чемпіонатів та Кубків Світу  та Європи, Всесвітніх універсіад до чемпіонатів та Кубків України. Представники обласної організації активно беруть участь і у професійно-прикладних видах спорту, посідають призові місця у чемпіонатах ФСТ «Динамо» України.

       Впродовж останніх 10 років обласною організацією підготовлено: 31 заслужених майстрів спорту, 79 майстрів спорту міжнародного класу, 338 майстра спорту. 14 наставникам присвоєно звання «Заслужений тренер України». Харківське «Динамо» є одним з лідерів серед територіальних організацій Товариства по підготовці молодих талановитих спортсменів до складу збірних команд України з видів спорту.

       У тісній співпраці з органами місцевого самоврядування Харківська обласна організація «Динамо» сприяє підготовці спортсменів з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Крім того, проводить щорічні комплексні спортивні змагання за програмою «Спартакіада» серед працівників та військовослужбовців правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб в Харківській області та відомчих вищих навчальних закладів..

       Особлива гордість – 24 олімпійські нагороди, що їх здобули харківські динамівці.

       Славу харківському «Динамо» за радянських часів приносили олімпійські чемпіони Олексій Баркалов – водне поло, Катерина Куришко – веслування (байдарка), Рустам Шарипов – гімнастика, Сергій Петренко хокей з шайбою, призери Олімпіад: Тетяна Девятова та Володимир Долгов – плавання, Анатолій Новіков – дзюдо, Михайло Тишко – фехтування.

       За роки незалежності України харківські спортсмени добилися ще більших блискучих перемог на Олімпійських іграх:

       Харківська обласна організація Товариства пишається іменами переможців та призерів чемпіонатів та Кубків Світу та Європи:

       Канунніков Максим – багаторазовий призер чемпіонатів світу та Європи  з гирьового спорту.