Представництво у збірних командах України (2020 рік): 8 спортсменів

Учасники Олімпійських Ігор: 11 спортсменів

Майже 5000 тисяч членів товариства, 11 об’єднаних колективів та 16 груп фізичної культури та спорту

       Представництво у збірних командах України (2020 рік): 8 спортсменів

       Учасники  Олімпійських Ігор: 11 спортсменів

       Майже 5000 тисяч членів товариства, 11 об’єднаних  колективів та 16 груп фізичної культури та спорту

       Види спорту: стрільба з лука , легка атлетика, панкратіон, рукопашний бій, художня гімнастика, універсальний бій, міні-футбол, волейбол

       Змагання: турнір пам’яті тренера по вільній боротьбі Кудрявцева В.А.

       Спортивна база: Будинок фізичної культури «Динамо», стрільбище «Динамо»

       Адреса: м.Чернівці, вул. Українська, 42

       Телефон: (0372) 52-89-02

       Сайт: http://chernivtsi.dynamo.ua/

       e-mail: dynamo.bukovyna@ukr.net

       За роки діяльності Чернівецької обласної організації ФСТ «Динамо» України» спортсмени-динамівці зробили вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Україні і зокрема на Буковині.

       Особлива увага в організації приділяється розвитку таким видам спорту, як стрільба з лука, легка атлетика,панкратіон, рукопашному бою, художня гімнастика, міні-футбол, волейбол, боротьба самбо, дзю-до.

28.01.2021 01

28.01.2021 02

       В штаті організації до грудня 2020 року працювало три Заслужених тренери України та 12 позаштатних тренерів .

       В тісній співпраці з колективами фізичної культури в обласній організації проводиться робота з підготовки спортсменів пріоритетних олімпійських, неолімпійських та службово- прикладних видів спорту серед працівників правоохоронних органів. Проходять комплексні змагання за щорічними програмами «Динаміада» та «Спартакіада».

       Особлива гордість для кожного спортсмена – це Олімпійські ігри, в яких мали честь брати участь від організації чернівецькі динамівці:

       Ліна  Герасемеко, Заслужений майстер спорту України по стрільбі з лука, учасниця трьох Олімпіад, рекордсменка Олімпійських ігор, багаторазова Чемпіонка Світу, Європи та України;

       Іван Гешко, Заслужений майстер спорту України по легкій атлетиці, учасник трьох Олімпіад з бігу на 1500 м, Чемпіон та призер Чемпіонатів Світу, Європи та України;

       Тетяна Дорохова, Заслужений майстер спорту України по стрільбі з лука, військовослужбовець прикордонних військ, учасник Олімпійських Ігор в Лондоні, чотириразова призерка Чемпіонатів Світу та Європи, Чемпіонка України;

       Лідія Січенікова, Заслужений майстер спорту України по стрільбі з лука, учасниця Олімпійських ігор в Лондоні, Чемпіонка Світу серед юніорів, Чемпіонка Всесвітньої Універсіади, Чемпіонка та призерка Чемпіонатів Світу, Європи та України;

       Наталія Лупу, Заслужений майстер спорту України по легкій атлетиці, учасниця Олімпійських ігор в Лондоні з бігу на 800 м, Чемпіонка Світу, Європи та України з бігу на 800 м;

       Микола Лабовський, майстер спорту України міжнародного класу по легкій атлетиці, учасник Олімпійських Ігор в Лондоні з бігу на 10 км.

       Динамівці Буковини пишаються іменами переможців та призерів Чемпіонатів Світу, Європи та України зокрема:

       Ольга Унгурян-Панчук, Заслужений майстер спорту України по боротьбі самбо, багатодноразова Чемпіонка та призерка Чемпіонатів Світу, Європи та України по боротьбі самбо, капітан збірної України по боротьбі самбо;

       Юрій Черкалюк, Заслужений майстер спорту України по панкратіону, багаторазовий Чемпіон Світу, Європи та України по панкратіону в розділах традішин та гремплінг;

       Олег Миронець, майстер спорту України по легкій атлетиці, Чемпіон 11 Європейських Ігор в Мінську 2019 року з бігу на 4х400 м, срібний призер Чемпіонату Європи в Туреччині 2019 року.

       Чемпіони та призери Чемпіонатів Європи, України по рукопашному та універсальному бою: майстри спорту Луцків Назар, Гушуляк Іван, Чобан Антон, Гешко Арсен, Головач Михайло, Жураківський Анатолій, Кисилиця Олександр, Вашурін Олександр, Кобченко Ілля, – військовослужбовці Чернівецького прикордонного загону.

       Малаванюк Орест та Андрусяк Іван – майстри спорту по спортивному орієнтуванню, багаторазові призери чемпіонів та Кубків України.

       Дуган Сергій, Мартинюк Ігор, Сосніцкий Ілля – призери Чемпіонатів Ураїни та прикордонних військ по легкій атлетиці з бігу на 3 та 5 км.

       Майстер спорту України міжнародного класу по легкій атлетиці Лабовський Микола та майстер спорту України по легкій атлетиці Рибак Віталій – чемпіони та призери поліцейських ігор Світу та Європи з бігу на 5 та 10 км.

       Чернівецька обласна організація славилася волейбольною командою «Динамо – Будівельник», чемпіонами України серед аматорів, чемпіонами другої, першої та вищої ліги Чемпіонату України. Срібний призер Чемпіонату України в суперлізі по волейболу. Тренерами по волейболу працювали Раца П. Г., перший майстер спорту по волейболу на Буковині, Сініцький С. М., Дарій О.П.

       В організації працювали Заслужені тренери Кудрявцев В.А., Ніконов Н.А., Гавриляк Р.А., Ізліхін Б.І., Вайнтруб Р.С., Нагорняк В. по боротьбі самбо, дзю-до та вільній боротьбі, Дуткін В.Ф., Седов А.П. по стрільбі, Заслужені тренери України по стрільбі з лука Єгоров А.І., Капанадзе С., Осіпенко О.Г., Заслужений тренер України по панкратіону Горюк П.