Під час виступу президент ФСПУ Ігор Панін зупинився на основних пріоритетах діяльності Федерації з 2016 по 2020 рр.

       Під час виступу президент ФСПУ Ігор Панін зупинився на основних пріоритетах діяльності Федерації з 2016 по 2020 рр.

       «Ми повністю перезавантажили  діяльність ФСПУ з урахуванням новітніх стандартів UIPM та законодавства України», – підкреслив він.

       Чимало також було зроблено для налагодження комунікацій з провідними спортивними установами України. Зокрема, підписано Меморандум про співпрацю з ФСТ «Динамо» України та ЦСК ЗСУ, представники яких складають основу збірної команди України з сучасного п’ятиборства. Саме в Меморандумі було передбачено в якості головного критерію спортивний принцип при формуванні національних збірних команд.

       Виступаючи міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, висловив слова подяки усім членам Федерації за їх працю і підкреслив, що головним критерієм роботи є спортивний результат, побажав успішної підготовки та вдалого виступу на майбутніх Олімпійських іграх.

       У свою чергу, присутній на конференції Володимир Губарєв високо оцінив роботу колективу, керівництва Федерації, особливо щодо розвитку Кінно-спортивної бази «Динамо», яка днями має отримати статус бази олімпійської підготовки з сучасного п’ятиборства. «Це відкриває нові можливості для розвитку пентатлону в Україні», – зазначив він.

       Під час конференції було заслухано звіти головного і державного тренерів збірних команд України з сучасного п’ятиборства, керівників комісій, пресслужби та регіональних осередків федерації. У своїх виступах делегати конференції відзначили ефективну роботу Федерації протягом звітного періоду, наслідком якої стало переобрання Ігоря Паніна президентом ФСПУ.

30.11.2020 06

30.11.2020 05

30.11.2020 07

30.11.2020 08