Динамівці виборюють право участі в Олімпійських іграх

Прапор України за вісім днів чемпіонату Європи 2021 з важкої атлетики, що проходив на початку квітня, піднімався найвище 14 разів на церемоніях нагороджень. 14 разів лунав гімн України у Москві, що приймала континентальні змагання важкоатлетів, претендентів на участь у літніх ХХХІІ Олімпійських іграх.

Тріумф української збірної – перші позиції в медальному заліку і за великими медалями, і з урахуванням малих медалей у вправах ривку та поштовху: 14 золотих, 4 срібних 5 бронзових медалей! Із них спортсмени-динамівці вибороли 12 нагород різного ґатунку: 8 золотих, 3 срібні та 1 бронзову. Триразовою срібною призеркою Європи у ваговій категорії +87 кг стала Лисенко Анастасія (Одеська обласна організація) за сумою двоборства, ривку та поштовху. Дворазовим чемпіоном старого світу у ваговій категорії 109 кг став Чумак Дмитро (Хмельницька обласна організація) за сумою двоборства та поштовху. Динамівка Ірина Деха (Харківська обласна організація) принесла до скарбнички української збірної три нагороди вищого гатунку у ваговій категорії 76 кг за сумою двоборства, ривку та поштовху. Триразовою чемпіонкою старого світу у ваговій категорії 55 кг стала динамівка Каміла Конотоп (Харківська обласна організація) за сумою двоборства, ривку та поштовху. Бронзову нагороду у ривку виборола динамівка Ангеліна Ломачинська (Хмельницька обласна організація) у ваговій категорії 45 кг.

За європейським чемпіонатом спостерігав увесь світ: тут показали себе вповні усі претенденти майбутніх літніх ХХХІІ Олімпійських ігор. Перемога українських спортсменів-важкоатлетів на цьому відбірковому рівні – неабияка заявка до змагань на світових аренах. З кожним переможним кроком кожного спортсмена вивищується й авторитет нашої держави на міжнародній спортивній арені, примножуються шанси рідної країни приймати змагання високого рівня наступного сезону. А кожен український спортсмен-учасник Олімпійських ігор збільшує силу мирного Олімпійського вогню, естафета якого, можливо, усього за кілька років почнеться зі столиці його батьківщини.

Бажаймо нашим спортсменам спортивної майстерності, відмінної фізичної форми, сили духу і віри у перемогу! Вболіваємо за них – значить, віримо! Віримо у свою країну.