Виконавчий комітет Національного олімпійського комітету України затвердив поіменний склад учасників офіційної делегації національної збірної команди України для участі в IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024.

У змаганнях, які вже за кілька тижнів стартують у Канвондо (Республіка Корея), Україну представлятимуть 44 юних олімпійці: 24 юнаки та 20 дівчат.

Спортсмени національної збірної команди України подолали кваліфікаційний відбір та вибороли право змагатись із найсильнішими юними атлетами світу у 12 із 15 спортивних дисциплінах програми Ігор (окрім хокею, ковзанярського спорту та бобслею): біатлоні, гірськолижному спорті, кьорлінгу, лижному двоборстві, лижних гонках, стрибках на лижах з трампліна, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, фігурному катанні на ковзанах, фристайлі, шорт-треку.

Уперше пройдуть змагання зі змішаної естафети у лижних гонках, змішані командні гонки у лижному двоборстві та два індивідуальні старти з шорт-треку на дистанції 1500 м.

Загалом на Юнацьких Олімпійських іграх упродовж 14 днів понад 1900 спортсменів із 80 країн віком від 15 до 18 років розіграють 81 комплект нагород.

ФСТ «Динамо» України представлятимуть 2 спортсмена, Сумської обласної організації Товариства, в біатлоні, а саме:

Біланенко Олександр та Пуцко Поліна.

Ми вболіваємо за своїх! Бажаємо нашим юним спортсменам і спортсменкам удачі та перемог!