З нагоди  94-ї річниці організації столичні динамівці організували  спортивно-масовий захід для дітей.

       З нагоди  94-ї річниці організації столичні динамівці організували  спортивно-масовий захід для дітей.
       Цього року учасниками яскравого та емоційно насиченого спортивного свята, організованого  спільно з Відділом  ювенальної  превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в м.Києві   стали діти з Голосіївського та Дніпровського районів.  Це сироти та діти з сімей, батьки  яких опинилися у складних життєвих обставинах. Тим важливіше залучати  їх  до спорту, активного  дозвілля, що, як відомо,  є потужним  виховним засобом.
       «Такі заходи  ми проводимо регулярно. Робота з дітьми –  пріоритетний напрямок діяльності «Динамо», – підкреслив перший заступник голови КМО ФСТ «Динамо» Ігор Панін. – Сьогодні Україна відзначає  Олімпійський день.  Це символічно. Переконаний, що для юних спортсменів динамівські  змагання стануть першою сходинкою до найвищих спортивних та олімпійських  пєдесталів».
       Слід зазначити, що в ході  спортивного  заходу   досвідчені динамівські  інструктори організували  різноманітні  конкурси, вікторини, естафети,  змагання. Фактично, всі учасники отримали подарунки від  міської організації  «Динамо» та НОК України.
       Високий рівень організації, фаховий та  системний підхід в роботі з дітьми відзначила  інспектор   відділу ювенальної превенції Головного управління Національної  поліції  у місті Києві Аліна Даценко.
       «Для юних киян, з якими ми працюємо, динамівські заходи  є справжнім святом, яке вони очікують. Це вагомий показник, коли дітей не потрібно змушувати, а вони самі   проявляють інтерес і з задоволенням беруть участь у  змаганнях», – підкреслила вона. –  «Динамо» –   шанована організація з багаторічними традиціями,  де все передбачено до дрібниць:  зміст, локація, забезпечення водою, медичний супровід. Динамівці системно працюють з дітьми і є нашими багаторічними партнерами,  їхній внесок з точки зору превентивної роботи з дітьми шляхом залучення їх до масового спорту є надзвичайно вагомим».
 

 {gallery}z-nagodi-94-richchya-zasnuvannya-stolichnogo-dinamo{/gallery}