Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2019 рік у період  з 23 по 25 квітня цього року у стрілецькому тирі бази олімпійської підготовки Львівської обласної організації Товариства відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України «Юний динамівець»  зі стрільби кульової з пневматичної зброї серед юнаків і дівчат 2001 років народження та молодші, який проведено спільно з Національним олімпійським комітетом України.

       У змаганнях взяли участь 76 спортсменів із 10 територіальних організацій Товариства, серед яких 14 майстрів спорту України, 22 кандидатів у майстри спорту та 15 першого розряду.

       На церемонії урочистого відкриття чемпіонату були присутні: Губарєв В.А. – начальник відділу олімпійських видів спорту  ФСТ Динамо України, Тур А.Т. –  заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Яцковець В.С. –  перший заступник голови Львівської обласної організації Товариства, Подгрушна-Опьола Х. – учасниця зимових олімпійських ігор, виконавчий директор відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області та інші почесні гості.

       Змагання відбулися на високому організаційному та спортивному рівні завдяки зусиллям колективу Львівської обласної організації Товариства, а також злагодженій роботі головної суддівської колегії під керівництвом головного судді змагань – Коростильова С.М.

       За підсумками командної боротьби перемогу здобула збірна команда  Львівської обласної організації Товариства, друге місце виборола команда Вінницької обласної організації, а третє – Дніпропетровської обласної організацій ФСТ «Динамо» України.

       Переможці та призери чемпіонату в командному заліку нагороджені кубками та дипломами, а в особистому – дипломами та медалями відповідних ступенів Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Результати особистої та командної першості чемпіонату розміщено на сайті.

 

26.04 03

26.04 04

26.04 05