Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2023 рік у період з 25 – 27 жовтня цього року  на базі олімпійської підготовки Львівської обласної організації Товариства відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з боротьби вільної серед юнаків і дівчат 2006-2008 років народження.

У змаганнях, які  проводилися спільно з Національним олімпійським комітетом України, взяли участь спортсмени із  територіальних організацій Товариства.

 

 

 

 

Урочисту церемонію відкриття чемпіонату та нагородження переможців і призерів  проводили: Володимир Губарєв – начальник відділу олімпійських видів спорту ФСТ Динамо України, Віктор Яцковець перший заступник голови Львівської обласної організації Товариства, Оксана Вацеба – заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області  та  Сергій Грдзелідзе головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії.

 

Змагання відбулися на високому організаційному та спортивному рівні завдяки зусиллям Львівської обласної організації Товариства, а також злагодженій роботі головної суддівської колегії під керівництвом головного судді змагань – судді міжнародної категорії Сергія Грдзелідзе.

За підсумками командної боротьби перемогу здобула збірна команда Львівської обласної організації Товариства, друге місце виборола команда Закарпатської обласної організації, а третє Вінницької обласної організацій ФСТ «Динамо» України.

Переможці та призери чемпіонату в командному заліку нагороджені кубками та дипломами, а в особистому – дипломами та медалями відповідних ступенів Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

 

Результати особистої  та  командної  першості чемпіонату розміщено на сайті.