В ФСТ “Динамо” України вже стало традицією щороку проводити спортивні змагання для дітей переважно соціально вразливих категорій населення з усієї України.

       В ФСТ “Динамо” України вже стало традицією щороку проводити спортивні змагання для дітей переважно соціально вразливих категорій населення з усієї України.

       В останні дні травня в Одесі відбувся чемпіонат з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат з усіх регіонів України, організований товариством “Динамо” спільно з Департаментом превентивної діяльності Національної поліції України, Національним олімпійським комітетом України та Федерацією легкої атлетики України. У змаганнях взяли участь понад 130 спортсменів із збірних команд територіальних організацій товариства.

       Під час змагань юні спортсмени долали дистанції, стрибали у довжину і метали м’яч.

       За підсумками змагань у командному заліку переможцем стала збірна команда Харківської обласної організації товариства, на другому місці – команда юних легкоатлетів Одеської області, та третьому – Черкаської обласної організації.

       В особистих змаганнях серед дівчат перемогу здобула Софія Сластіна з Харківщини, на другому та третьому місці – одеситки Марія Циброва й Емілія Рощина. Серед юнаків на 1 місці – Вадим Корнута з Івано-Франківської області, на 2-му – Тарас Солтис з Рівненщини та Вадим Яворський з Чернівецької області.

       Переможці та призери чемпіонату були відзначені кубками та медалями відповідних ступенів ФСТ “Динамо” України. Спеціальну відзнаку “За волю до перемоги” отримали наймолодші легкоатлети з Києва – семирічна Тетяна Шевченко та восьмирічний Володимир Токаренко.

       Крім того, усі учасники змагань отримали подарунки Одеської обласної організації товариства, ГУНП в Одеській області та баскетбольного клубу “Динамо Одеса”.

 

31.05 04

31.05 05

31.05 10