XXIV зимові Олімпійські ігри м. Пекін (Китай) 04 – 20 лютого 2022 року

У місті Пекіні тривають ХХІV зимові Олімпійські ігри.

 

17 лютого

У місті Пекіні тривають ХХІV зимові Олімпійські ігри.

Станом на 17 лютого збірна команда України посідає 23 місце у неофіційному загальнокомандному заліку. Спортсменами України здобуто 1 срібну нагороду у фристайлі.

У 13 змагальний день спортсмени-динамівці взяли участь у змаганнях з біатлону та лижних гонок.

ЗАГАЛЬНОКОМАНДНИЙ ЗАЛІК

 

Місце

Країна

Золото

Срібло

Бронза

Загалом

1

 Норвегія

13

7

8

28

2

 Німеччина

10

6

4

20

3

 США

8

7

4

19

4

 Китайська Народна Республіка

7

4

2

13

5

 Австрія

6

7

4

17

6

 Нідерланди

6

4

4

14

6

 Швеція

6

4

4

14

8

 Швейцарія

5

 

5

10

9

ОКР

4

8

12

24

10

 Франція

4

7

2

13

 

         

23

Україна

 

1

 

1

 

 

Результати виступу спортсменів-динамівців

05-16 лютого 2022 р.

 

Прізвище, ім”я спортсмена

територіальна організація

вид спорту

вид програми

Міністерство, відомство

результат

на ОІ

1

2

3

4

5

6

Білосюк Олена

Київська міська

біатлон

жін.естфета 4х6 км

НГУ

7

Меркушина Анастасія

Закарпатська

біатлон

ДПСУ

Підручний Дмитро

Тернопільська

біатлон

чол.естафета 4х7,5 км

НГУ

9

Туницька Юліанна

Тернопільська

санний спорт

ком.естаф.

 

11

Підручний Дмитро

Тернопільська

біатлон

зміш. парна естафета

НГУ

13

Семеренко Валентина

Сумська

біатлон

СБУ

Підручний Дмитро

Тернопільська

біатлон

спринт 10 км

НГУ

13

гонк.пересл. 12,5 км

НГУ

13

Котовський Дмитро

Рівненська

фристайл

акробатика

НГУ

15

Підручний Дмитро

Тернопільська

біатлон

інд.гонка 20 км

НГУ

18

Анцибор Марина

Сумська

лижні гонки

жін.естаф. 4х5 км

 

18

Анцибор Марина

Сумська

лижні гонки

ком.спринт.клас.ст

 

18

Кроль Юлія

Сумська

лижні гонки

Туницька Юліанна

Тернопільська

санний спорт

одномісні

 

21

Полюк Ольга

Хмельницька

фрістайл

акробатика

ДПСУ

22

Меркушина Анастасія

Закарпатська

біатлон

спринт 7,5 км

ДПСУ

24

гонка пересл. 10 км

25

Мазурчук Дмитро

Тернопільська

лижне двоборство

висок.трамп.інд.гонка  гундерсен

НГУ

32

норм.трамп.інд.гонка.гундерсен

36

         

Анцибор Марина

Сумська

лижні гонки

спринт віл.ст.

 

54

скіатлон

 

56

клас.стил. 10 км

 

58

Кроль Юлія

Сумська

лижні гонки

скіатлон

 

62

Семеренко Валентина

Сумська

біатлон

інд.гонка 10 км

СБУ

dnf

Блашко Дар’я

Київська

біатлон

інд.гонка 10 км

 

dns

Новосад Анастасія

Рівненська

фрістайл

акробатика

НГУ

dns

ВОВС АУ ФСТ «Динамо» Україна

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *