Волинська обласна організація фст "Динанмо" України

Адреса: Волинська область м. Луцьк вул. Данила Галицького, 33

Поштовий індекс: 43016

Телефон: +380-332- 72-23-45

E-mail: dynamo43000@i.ua

Facebook: ПЕРЕЙТИ

Баскетбол

Дзюдо

бокс

велоспорт

Боротьба греко-римська

 Наказом народного комісаріату внутрішніх справ УРСР за № 89 від 27 травня 1944 року почала свою діяльність Волинська обласна рада «Динамо».

З лютого 1992 року створена і працює комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Юний динамівець», де у п’яти відділеннях з олімпійських видів спорту (баскетбол, бокс, греко-римська боротьба, велоспорт, дзюдо) займаються понад 350 учнів-спортсменів.

В спорті, як і в будь-якій сфері діяльності, є певна вершина – це Олімпійські ігри. Волинською облорганізацією разом зі спортивною громадськістю та за підтримки органів державної влади проведена велика робота у цьому напрямку.

 Вперше динамівці Волині представлені на ХХVIII літніх Олімпійських іграх в Афінах – це майстер спорту міжнародного класу Олексій Мазикін (бокс) – 5 місце та Заслужений майстер спорту, дільничний інспектор Луцького МВ УМВС лейтенант міліції Андрій Федчук (бокс) – 5 місце, майстер спорту України міжнародного класу Микола Гордійчук (важка атлетика) – 10 місце.

На ХХІХ літніх Олімпійських іграх в Пекіні волинська облорганізація була предсталена майстром спорту України міжнародного класу з важкої атлетики Надією Миронюк (9 місце). Тренери спортсменки – Заслужені тренери України Авраменко Микола Григорович та Миронюк Микола Демидович.

На ХХХ літніх Олімпійських іграх в Лондоні виступали МСУМК Олена Цьось (велоспорт-трек), яка в командному спринті виграла четверте місце, МСУМК Ірина Папежук (велоспорт-трек) була запасною, МСУМК Яна Беломоїна виграла тринадцяте місце в крос-кантрі (велоспорт-маунтенбайк), 29 місце в марафоні зайняв МСУМК Віталій Шафар. Тренери спортсменів – Заслужений тренер України Ковальов Віктор Сергійович, тренер-викладач Матвійчук-Жолнач Валентина Віталіївна та ЗТУ Рудюк Володимир Петрович.