29 вересня у Харкові відбулись чемпіонати обласної організації ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу за програмою комплексних змагань «Спартакіада-2020» та «Спартакіада-Здоров’я».

У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів колективів фізичної культури і спорту. За підсумками змагань переможцями та призерами стали:

І місце – Військова частина №3017 Національної гвардії України

ІІ місце – Харківський прикордонний загін Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України

ІІІ місце – Військова частина №3005 Національної гвардії України

ІV група

І місце – Управління патрульної поліції у Харківській області Департаменту патрульної поліції

ІІ місце – Київський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області

ІІІ місце – Шевченківський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області

V група

І місце – Державне підприємство Харківський машинобудівний завод “ФЕД”

ІІ місце – Харківська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України.