У Полтаві  на стадіоні «Динамо» відбувся відбірковий етап змагань з міні-футболу за Кубок Голови Національної поліції України.

       У Полтаві  на стадіоні «Динамо» відбувся відбірковий етап змагань з міні-футболу за Кубок Голови Національної поліції України.

       В урочистому відкритті заходу взяли участь заступник начальника ГУНП в Полтавській області Денис Захарченко, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Буцький, заступник голови обласної організації ФСТ «Динамо» Олексій Більчич та інші почесні гості.

       За 2 путівки до фінального етапу, який відбудеться у місті Київі, змагалися поліцейські команди з Полтавської, Харківської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Сумської областей.

       У запеклій боротьбі посісти перше місце вдалося поліцейським з Головного управління у Луганській області. Друге місце здобула команда з Донецької області. Бронзовим призером чемпіонату стала команда з Полтавщини.

       Загалом у кубку Голови Національної поліції України беруть участь понад 300 учасників.  Фінальна першість відбудеться з 31 липня по 2 серпня у місті Київ.

       Тож побажаємо успіхів поліцейським, які пройшли у фінал. Нехай переможе сильніший!

       Нагадаємо, у червні команда Головного управління Національної поліції в Полтавської області виборола перше місце у змаганнях з міні-футболу чемпіонату Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо».

15.07 10

15.07 11

15.07 12

15.07 13

15.07 14

15.07 15