1-2 листопада на футбольному майданчику водної станції «Динамо» відбувався чемпіонат Миколаївської обласної організації ФСТ «Динамо» України з мініфутболу за програмою «Динаміада- 2019».

У змаганнях взяли участь вісім команд, а саме: Головного управління Державної податкової служби в Миколаївській області (ДПС), Військової частини 3039 Національної гвардії України в Миколаївській області (вч-3039 НГУ), Головного управління Національної поліції в Миколаївській області (ГУНП) та інші. Змагання були запеклими та видовищними, адже усі гравці були у чудовій спортивній формі і прагнули перемоги.

Переможцем чемпіонату стала команда колективу фізичної культури вч 3039 НГУ, срібним призером – команда ДКВС, «бронзу» здобула ГУНП у Миколаївській області.

Переможці та призери змагань були відзначені грамотами, медалями та кубками. Крім того, чотири найкращі команди отримали відзнаки з нагоди ювілею ФСТ «Динамо» України.