23 грудня 2023 року в спортивному комплексі “Динамо” в м. Луцьку відбувся Відкритий різдвяний турнір КЗ “ВОДЮСШ з видів боротьби” з дзюдо серед юнаків та дівчат (2013-2014, 2015-2016 рр. н.

На борцівських татамі вели боротьбу за нагороди близько 240 спортсменів з секцій дзюдо Волинської, Рівненської області, міст Дубно, Рівне та Луцька.

Свято для юних спортсменів організували КЗ «ВОДЮСШ з видів боротьби» і ГО «Волинська обласна організація ФСТ «Динамо» України за підтримки Благодійного Фонду «Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» та людини, яка активно вболіває та підтримує розвиток спорту на Волині, мецената та волонтера Тараса Бончевського.

Всі переможці та призери турніру отримали медалі, дипломи та солодкі подарунки від організаторів.

Також спеціальними призами (сертифіковані кімоно) від дирекції школи та ТМ «Захід Шина» були нагороджені «кращі спортсмени турніру», які показали найкращу технічну підготовку і  виявили волю до перемоги: Ковирнова Аліна, та Апальковська Варвара, спортсменки КЗ «ВОДЮСШ з видів боротьби» (тренери-викладачі Сергій Ковирнов та Назар Зубчик) і Кулацький Михайло,  вихованець ВОДЮСШ «Колос» (Микола Марчук).

У командному заліку перемогу святкували господарі – вихованці відділення дзюдо КЗ «ВОДЮСШ з видів боротьби», друге місце у вихованців Любомльської ДЮСШ, а третє – спортсменів ДЮСШ міста Острога, Рівненської області.

Щиро вітаємо юних спортсменів та їх наставників з черговими медальними здобутками і в новому році зичимо не зупинятися досягнутому, а ще більше здобути яскравих перемог!

Особливу подяку висловлюємо Благодійному Фонду «Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» за нагороди для переможців та керівника ТМ «Захід Шина» Тараса Бончевського за придбані подарунки для найкращих спортсменів Різдвяного турніру.

Разом ми сила! А сила – це перемога!

Дякуємо Збройним силам, що в наших дітей триває активне спортивне життя.