Як повідомляє Полтавська територіальна організація ФСТ «Динамо» України, обласна організація товариства зберегла та покращує свою спортивну базу.

       Як повідомляє Полтавська територіальна організація ФСТ «Динамо» України, обласна організація товариства зберегла та покращує свою спортивну базу. Стадіон «Динамо» постійно оновлюється завдяки підтримці ФСТ «Динамо» України, обласної та міської влади, Федерації футболу Полтави, спонсорам та членським внескам колективів фізкультури динамівців Полтавщини.

       Останніми роками на стадіоні оновили футбольне поле, торік побудували спортивний майданчик для воркауту, а в поточному році капітально відремонтували два сучасних волейбольних майданчики з поліуретановим покриттям.

       На свято відкриття волейбольних майданчиків завітали голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, секретар міської ради Олександр Шамота, керівник обласного відділення НОК України Олександр Удовіченко та голова комісії міської ради з питань розвитку культури, освіти, фізкультури і спорту та молодіжної політики Олександр Кудацький, які привітали учасників заходу.

       Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

– Я впевнений, цей майданчик, стане затребуваним. Мені приємно бачити молоді усміхнені обличчя, можна сказати – професіоналів та початківців, які хочуть стати професіоналами.

       Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради:

– Хочу вас всіх привітати, і особисто від себе, та подякувати міській владі, яка об’єднала всі бажання любителів волейболу, а результатом є оці чудові майданчики.

       Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради:

Це – черговий крок у розвитку спортивного життя міста, наша цілеспрямована програма розвитку спорту по облаштуванню місць, де можна якісно займатися фізичною культурою та спортом для дітей та аматорів. І все для того, щоб молодь мала чим зайнятись і влітку, і в позанавчальний час, а не нудьгувати у дворах та шукати пригод. Щоб молодь мала альтернативу «вуличним пригодам» і ставала все сильнішою та міцнішою.

       Олександр Удовіченко, керівник обласного відділення НОК, лідер команди «Рідне місто»

– Наш стадіон «Динамо» за ці декілька років став оновленим, ну і, безумовно, активи нашого товариства «Динамо» виросли в десятки разів. В загалом на спортивні волейбольні майданчики витратили близько 2 мільйони гривень з міського бюджету, сподіваються, що не даремно, і молодь це оцінить.

       Сучасні волейбольні майданчики з’явилися на місці старих. А нове гумове покриття вберігає спортсменів від травматизму, йому не страшні погодні катаклізми.

       Першими провели гру на нових волейбольних майданчиках спортсмени волейбольних клубів «Полтавчанка» та «Полтавчанка – молодь», а також команди юнаків та дівчат Полтавської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2.

25.08.2020 05

25.08.2020 06

25.08.2020 07

25.08.2020 08

25.08.2020 09