У Львові відбулись змагання з легкоатлетичного кросу за програмою комплексних змагань “Динаміада-2020” серед правоохоронних відомств Львівщини.

У Львові відбулись змагання з легкоатлетичного кросу за програмою комплексних змагань “Динаміада-2020” серед правоохоронних відомств Львівщини. Позмагатися за нагороди прибули представники 16 команд. Найспритніших визначали у бігу на 1000 м, 3000 м та 5000 м.

Переможцями і призерами в підсумку стали: біг 1000 м (чоловіки) – 1 місце – Семенюк Олег (в/ч 3002) – 2 місце – Вайда Микола (ЛДУБЖД) – 3 місце – Скрипник Ярослав (ЛДУБЖД) біг 1000 м (жінки) – 1 місце – Гандерук Надія (ЛДУВС) – 2 місце – Базунова Вікторія (ЛДУВС) – 3 місце – Олійник Анна (ЛДУБЖД) біг 3000 м (чоловіки) – 1 місце – Галан Юрій (в/ч 4114) – 2 місце – Столярчук Василь (в/ч 4114) – 3 місце – Здробилко Дмитро (ЛДУВС) біг 5000 м (чоловіки) – 1 місце – Желем Ігор (Львівський прикордонний загін) – 2 місце – Процюк Святослав (ЛДУВС) – 3 місце – Пшик Степан (в/ч 4114).

У командній першості в групах найкращими стали: І група – 1 місце – ЛДУБЖД – 2 місце – ЛДУВС – 3 місце – в/ч 4114 ІІ група – 1 місце – БПОП у Л/о – 2 місце – ГУ ДСНСУ у Л/о – 3 місце – ГУ НП у Л/о ІІІ група – 1 місце – ЗМУ з ПВКП МЮ – 2 місце – ЛВК №19 – 3 місце – Залізничний ВП.