Змагання з мініфутболу, присвячені Дню прикордонника України, провели  28 квітня 2023 року на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Організаторами заходу стали Волинська обласна організація ФСТ “Динамо” України та 6 прикордонний волинський загін. У турнірі взяли участь десять команд, у складі яких були представники волинських військових частин, правоохоронців та органів влади.
Під час офіційного відкриття заходу присутні виконали Гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих прикордонників.
За звання кращих змагалися: прикордонники, співробітники управління СБУ, Головного управління Національної поліції, рятувальники, працівники патрульної поліції, команда 204-ї севастопольської бригади тактичної авіації, податківці, управління прокуратури, нацгвардійці, представники облдержадміністрації та обласної ради. У склад команд також увійшли відомі футболісти.
У результаті напруженої боротьби ????перше місце посіла збірна команда Волинської ОВА та обласної ради,  команда  Головного управління Нацполіції виборола ????друге місце, СБУ — ????третє.
????За підсумками турніру переможців нагороджено медалями та кубками, а команди-учасники змагань – подяками