Щорічно в Україні та в усьому світі відзначається День захисту дітей.

 Щорічно в Україні та в усьому світі відзначається День захисту дітей. Це свято створене з метою нагадати всім нам, що діти – це найцінніша та заразом найвразливіша частина суспільства, яка потребує від дорослих уваги, підтримки та захисту. Особливої ваги це свято набуває в наш час, коли тисячі дітей вимушені були покинути домівки та залишилися без можливості повноцінного розвитку в освітньому та культурному сенсі.

Саме тому агенція Ambient Event House разом з партнерами прагнули продовжити власну ініціативу та вже в сьоме провести захід для дітей переселенців, але на цей раз масштабувавши його у формат великого сімейного фестивалю «Незалежне Майбутнє».

Захід «Незалежне Майбутнє» був організований агенцією Ambient Event House разом з ФСТ «Динамо» України та Держкомтелерадіо, за підтримки з Міністерства культури та інформаційної політики України у співпраці з Офісом Президента України, Управлінням молоді та спорту Львівської ОДА, а також Львівської Обласної військової адміністрації.

Святково-патріотичний захід «Незалежне майбутнє» на стадіоні «Динамо» зібрав до тисячі дітей та батьків. 

У програмі заходу на гостей чекали цікаві та корисні розваги, хімічне шоу від дитячого центру «Країна Мрій», виставка техніки від ДСНС, зона з навчальними експонатами від вибухотехніків, майстер-класи від пожежників, показові виступи від кінологів, спортивні номери з художньої гімнастики, вільної боротьби, боксу, фехтування та чірлідингу від ФСТ «Динамо», подарунки та аквагрим від ювенальної поліції, а також каша приготована на справжній польової кухні та смаколики від партнерів.

Цікавим доповненням став виступ-інтерактив «Українська міфологія крутіша за Marvel» від Ніка Лисицького, спікера GlobalLogic Education та засновника проєкту «Казкова Україна», діти не тільки познайомилися з героями минулого та сьогодення України, а найуважніші ще й виграли подарунки.

Також діти отримали більше ніж 1500 книжок в подарунок в межах акції від видавництв та Держкомтелерадіо в рамках акції «Українським дітям – українська книга». Не обійшлось свято і без святкового концерту, стартувала програма під пісні від львівського кавер-бенду «Дзвони сонця», а продовжилася музичними привітаннями від зіркових гостей ROXOLANA (авторка пісень, учасниця талант-шоу «Голос країни-9», учасниця Нацвідбору на Євробачення), LAUD (Фіналіст шоу «Голос країни», учасник Нацвідбору на Євробачення), Віра Кекелія (суперфіналістка вокального «Голос країни-7», учасниця проєкту «Жіночий Квартал»), Марта Адамчук (фіналістка 7-го сезону «Голос Країни», учасниця проєкту «Жіночий Квартал»), IVAN NAVI (двократний номінант музичної премії YUNA: в категоріях «Відкриття року» та «Найкращий виконавець», номінант музичної премії Золота Жар-птиця в категорії «Прорив року» та “Найкращий виконавець”).

Особливим гостем свята, на якого з нетерпінням чекали дітлахи, був легендарний пес Патрон. Це талісман Служби України з надзвичайних ситуацій, який під час російсько-української війни допомагає розміновувати території від вибухових пристроїв.

Окрема подяка нашим партнерам, це: технічний партнер «FS-Sound & Light Solutions», вода «Моршинська», соки «Наш сік», йогурти та кефіри «Галичина», какао від «Добрик» та молоко від «Молочний альянс», ігри для дітей «Мальви» та «Окто», пенали та рюкзаки від «Наша Ряба».

Ми вдячні всім нашим колегам та партнерам за підтримку заходу. ⠀

Ми не прагнемо змінити світ, але наша мета змінити світ кожної дитини.

Все буде Україна!

Фото надані – 

Фотограф – @strelyuk_mykola_photo 

Сторінки в Instagram

Агенція – @Ambient_event_house

ФСТ «Динамо» – @fst_dynamo

Держкомтелерадіо – @uabooks4uachildren

Офіс Президента України – @op_ukraine

Міністерством культури та інформаційної політики України – @mkip_ukraine

Управління молоді та спорту ЛОДА – @sport.lviv.oda

Технічний партнер FS-Sound & Light Solutions – @fayne_svjato

Кейтерінг – @cateringlviv

Ведучий – @prosto_andriyko

Дзвони сонця – @dzvony_sontsya

Віра Кекелія – @kekeliavera

Марта Адамчук – @marta_adamchuk

LAUD – @laud_vk

Ivan Navy – @ivan_naviofficial

Roxolana – @roxolanas

Аніматори «Країна мрій» – @krainamriy.fun

Вода «Моршинська» – @morshynska.ua

Globallogic_ukraine – @globallogic_ukraine

@goncharov_1984 @kontramarka.help

Спікер Нік Лисицький – @lysytskiy

Йогурти «Галичина» -@galychyna

Молочний альянс – @ milkalliance

Какао та сиропи «Добрик» – @dobryksweetdecor

Наша ряба – @nasha.ryaba

Настільні ігри – @malvy.games

Набори для ігор – @okto_clay_factory

01.06.2022 0201.06.2022 0201.06.2022 0201.06.2022 0201.06.2022 0201.06.2022 0201.06.2022 0201.06.2022 0201.06.2022 02