У вересні поточного року з ініціативи голови Комісії НОК України «Жінки в спорті», за підтримкою президента НОК України та членів Комісії НОК України «Жінки в спорті» було прийнято рішення про проведення конкурсу та вручення спеціальної нагороди НОК України «Жінки та спорт».

Виконавчий комітет НОК України з урахуванням висновків та рекомендацій комісій Національного олімпійського комітету України з нагороджень та «Жінки в спорті» затвердив номінантів для відзначення спеціальною нагородою НОК України – «Жінки та спорт».

Переможцями Конкурсу стали:

– у номінації «Тренер» – Світлана Саідова, головний тренер штатної команди національної збірної команди України з синхронного плавання, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України, під ії керівництвом динамівські «русалки» не раз ставали чемпіонами та призерами найвищих міжнародних змагань, у тому числі Олімпійських ігор;

– у номінації «Краса та слава» – динамівка Ольга Харлан (Київська міська організація), олімпійська чемпіонка, шестиразова чемпіонка світу, восьмиразова чемпіонка Європи з фехтування на шаблях, лідер збірної України з фехтування на шаблях, амбасадор Європейського тижня спорту в Україні, яка цього року отримала всесвітню повагу та підтримку, коли на чемпіонаті світу навіть під загрозою дискваліфікації та втрати ліцензії на Олімпіаду-2024 не потисла руку суперниці з країни-агресора, продемонструвавши нескореність та незламність українського народу.

Вітаємо із визнанням заслуг і досягнень! Дякуємо за відданість спорту та динамівським цінностям! Пишаємося, що ви є представницями динамівської родини! Натхнення і сил, успіхів і можливостей вам для досягнення всіх цілей у житті та кар’єрі!