Вже не вперше піднімається на п’єдестал чемпіонату світу з водник спортів у Будапешті українська команда з артистичного плавання.

Вже не вперше піднімається на п’єдестал чемпіонату світу з водник спортів у Будапешті українська команда з артистичного плавання. ДинамівкИ ВЛАДИСЛАВА АЛЕКСІЇВА, МАРИНА АЛЕКСІЇВА, ОЛЕСЯ ДЕРЕВЯНЧЕНКО, ВЕРОНІКА ГРИШКО, МАРТА ФЕДІНА, СОФІЯ МАЦИЄВСЬКА, АНГЕЛІНА ОВЧИННІКОВА, ВАЛЕРІЯ ТИЩЕНКО (Харківська обласна організація) вибороли друге місце у довільній програмі із оцінкою 95.0000 балів.

Золото дісталося китаянкам з оцінкою 96.700, а бронза – японкам з оцінкою 93.1333.

Нагадаємо, що дівчата вибороли перше місце й отримали золоту нагороду чемпіонату у першому виступі комбінації. А ця срібна нагорода – вже щоста медаль українок в артистичному плаванні на змаганнях.

Вітаємо призерок і бажаємо усіх перемог!