Поліцейські Чернігівщини влаштували спортивне свято для підопічних дітей Поліцейські ювенальної превенції спільно з представниками ФСТ «Динамо» та заступником голови обласної організації «Динамо» Анатолієм Овручевським організували проведення дружнього матчу з футболу⚽ для вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.
З нагоди Дня фізичної культури та спорту ювенальні поліцейські влаштували з вихованцями закладу дружній матч з футболу. Діти активно змагалися⚽, показуючи гостям всю свою вправність та вміння. І в напруженій боротьбі перемогли команду поліцейських.
– Наша зустріч пройшла активно та цікаво. Діти згуртувалися та показали чудові результати. Наше завдання, як ювенальних поліцейських, всебічно підтримувати, піклуватися та захищати дітей. А ще – дарувати їм радісні миті дитинства, попри важкий воєнний час. Робимо все, щоб подарувати малечі щасливе дитинство, – сказала керівник відділу ювенальної превенції поліції області Оксана Огненко. Юні учасники товариського матчу отримали солодкі призи, подяки та грамоти. Після закінчення заходу діти подякували правоохоронцям посмішками та обіймами.