Великі спортсмени виростають з маленьких, проте дуже захоплених хлопчиків і дівчаток. Цікавістю й завзяттям блищать погляди дітей, та й їх батьків, мешканців зі сходу країни, вимушених переселенців, під час справжнього спортивного шоу динамівців на заході «Українським дітям – українську книгу».

 

Великі спортсмени виростають з маленьких, проте дуже захоплених хлопчиків і дівчаток. Цікавістю й завзяттям блищать погляди дітей, та й їх батьків, мешканців зі сходу країни, вимушених переселенців, під час справжнього спортивного шоу динамівців на заході «Українським дітям – українську книгу».

ФСТ «Динамо» України» виступає партнером всеукраїнської благодійної акції «Українським дітям – українську книгу», що організовує агенція Ambient Event House за підтримки Держкомтелерадіо України та офісу Президента, спільно з НОК України.

Юні динамівці в Тернополі на організованому майстер-класі з боротьби подлилися з ровесниками зі східних міст секретами вправності. Охочих вийти на татамі і спробувати себе у поєдинку було чимало. Майстер-клас провів Віталій Гнатишин, майстер спорту з дзюдо та самбо, суддя національної категорії з самбо, виконавчий директор Тернопільської федерації дзюдо та самбо, тренер-викладач ОДЮСШ.

Юні спортсмени з різних українських міст зустрілися у Чернівцях на організованому майстер-класі з боротьби у рамках великого святкового заходу. Охочих вийти на татамі і спробувати себе у поєдинку було чимало. Хлопчаки зі спортивної школи у Чернівцях, а також юні спортсмени з Миколаєва, Запоріжжя поділилися з ровесниками секретами вправності.

Показові виступи борців самбо і дзюдо, боксерів – юних динамівців, вихованців дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо» – заохочували гостей свята в Івано-Франківську спробувати й себе у спорті. Вражаючий виступ Анастасії Сикиш, призерки світу, чемпіонки Європи та України, заряджав мрії вірою і надав волі до власних перемог. Мрії про власні спортивні перемоги легко здійснити під керівництвом сильних тренерів. До динамівських спортивних секцій запросив учасників святкової акції Євгеній Боднарук, старший тренер збірної команди України з боротьби самбо серед жінок, ЗТУ, ЗПФКіС.

На організованій акції в Ужгороді дивували виступами юні динамівці з греко-римської боротьби на майстер-класі тренера, майстра спорту Євгена Петрова. А можливість спробувати себе у ролі шпажиста, з рапірою в руках на майстер-класі заслуженого тренера України Горецького Сергія перехоплювала подих тих сміливців-романтиків, що наважилися вийти на поєдинок з юними спортсменами-фехтувальниками.

У Хмельницькому показові виступи спортсменів-динамівців з тхеквондо ВТФ, самбо та дзюдо викликали захоплення, подиви, і разом з тим гордість за сильних і спритних ровесників. Учасники дійства отримали динамівські подарунки. А тренер з дзюдо та самбо Ярослав Марчук, тренер з тхеквондо Сергій Назарчук, тренер з греплінгу та дзюдо Олексій Жижанов, а також начальник сектору ювенальної превенції ХРУ ГУНП Наталія Ковальська були нагороджені почесними грамотами за вагомий внесок в розвиток динамівського руху та підготовку і участь у всеукраїнській акції «Українську книгу українським дітям».

Учасникам свята у кожному місті вручають подарунки від ФСТ «Динамо» України». І дарують море позитивних емоцій, справжній святковий настрій у розмаїтому спортивномудійстві.

Дякуємо агенції Ambient Event House за можливість долучитися до всеукраїнської благодійної акції, дякуємо за співпрацю і підтримку ініціативи НОК України.

Високо компетентними в організації спортивних свят виявили себе динамівці Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської, Закарпатської, Хмельницької обласних організацій.

Дякуємо агенції Ambient Event House за можливість долучитися до всеукраїнської благодійної акції, дякуємо за співпрацю і підтримку ініціативи НОК України, а також за сприяння в організації свята з Сектору ювенальної превенції регіональних управлінь поліції.

16.05.2022 05

16.08 01

16.05.2022 02

16.05.2022 03