Спорт завжди був символом непохитної віри та рішучості, і коли його сили об’єднуються з потужністю медичних знань, відбувається справжнє чудо.

Одним із основних завдань Товариства є залучення дітей та молоді до заняття фізичною культурою і спортом. У рамках програми «Динамо – дітям України» та під час голосування «Динамо – немає неможливого» Товариство щорічно проводить дитячі спортивні фестивалі, змагання та інші по всій Україні.

ФСТ «Динамо» України – це спільнота людей, які об’єднуються навколо ідей справжнього та великого життя. Товариство, яке цього року святкує 100-річчя разом із клінікою «Охматдит», яка відзначила 130-річчя, об’єднало свої зусилля у спільній перемозі над хворобами.

15 лютого в стінах найвідомішого дитячого медичного закладу «Охматдит» відбулася «Охматдитіада», де відомі спортсмени та діти лікарні пройшли коло спортивних випробувань: тренували важливість і моторику в настільний хокей і футбол, збивали кеглі, грали в настільні ігри, малювали нейрографічні малюнки, кидали дротики у грі дартц, познайомилися із грою петанк та ловили м’яча ракеткою-липучкою.

Дітей з прогресивними захворюваннями прийшли підтримати відомі особистості спорту: спортивний журналіст, засновник «Національного реєстру рекордів України», голова «Клубу незвичайних рекордсменів», засновник «Всесвітньої української спортивної агенції», заслужений журналіст України Валентин Щербачов та українські спортсмени: Лариса Соловйова, Микола Ковальчук , Сергій Радченко, Володимир Осник, Сергій Малик.

Кожна дитина є переможцем, тому всі дівчата і хлопці, які мужньо борються з медалями і стоять на крок ближче до одужання щодня, отримали книги та сувеніри від ФСТ «Динамо» України та агенції «Спільна перемога».

Подія відбулася в рамках співпраці двох організацій-ювілярів, оскільки лише спільно ми можемо подолати будь-які труднощі та вибороти перемогу над будь-якими хворобами за допомогою медицини, фізичної культури та спорту.