– Шановні колеги, спортсмени-динамівці!

Прийміть щирі вітання з нагоди 95-річчя Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України!

31.10 01       Шановні колеги, спортсмени-динамівці!

       Прийміть щирі вітання з нагоди 95-річчя Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України!

       Для мене велика честь привітати динамівську спільному з цією непересічною подією. Усіх нас об’єднує спорт, завдяки якому формуються найкращі якості – наполегливість, загартованість, цілеспрямованість, патріотизм.

       Історія Товариства «Динамо» – це яскравий літопис спортивних досягнень. За період участі в Олімпійських іграх здобуто майже 170 медалей. В усьому світі відомі імена спортсменів-динамівців: Ольги Бризгіної, Григорія Крісса, Василя Ломаченка, Яни Клочкової, Катерини Серебрянської, Ольги Харлан. З іншого боку – це потужна школа з розвитку неолімпійських видів спорту, які є основою виховання високопрофесійних правоохоронців, здатних гідно реагувати на виклики сучасності.

       Приємно відзначити, що наразі Товариство органічно поєднує найкращі традиції та новітні тренди підготовки спортсменів та правоохоронців.

       Я щиро вдячний усім динамівцям: спортсменам, тренерам, працівникам апарату, як в центрі, так і в регіонах. Ваша повсякденна праця є взірцем відданості, фаховості та патріотизму. Адже усі ми відчуваємо гордість, коли щоразу після чергової золотої медалі наших спортсменів лунає гімн України.

       Вірю, що завдяки вашим зусиллям кількість прихильників спорту та здорового способу життя невпинно зростатиме. Адже саме спорт є ключовою умовою формування фізично та морально здорової нації.

       Мира усім вам та злагоди, наснаги для нових звершень!