Гордість перемог і здобутків за підсумками року, подяку за співпрацю висловив на своїй сторінці у мережі Фейсбук Володимир Нідзельський, начальник головного управління Нацполіції у Чернігівській області, голова ГО «Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» Укарїни».

 

Гордість перемог і здобутків за підсумками року, подяку за співпрацю висловив на своїй сторінці у мережі Фейсбук Володимир Нідзельський, начальник головного управління Нацполіції у Чернігівській області, голова ГО «Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» Укарїни». В першу чергу, Володимир Нідзельський відмітив видатних спортсменів-земляків: Олену Костевич, Галину Авраменко, Христину Дмитренко, Юлію Лобан.

Відзначаючи основні спортивні досягнення правоохоронців Чернігівщини у минулому 2021 році, Володимир Нідзельський зазначив, що чернігівцями членами ФСТ «Динамо» здобуто 120 медалей різного гатунку. До того ж, серед динамівців області стало більше майстрів спорту: Артем Синявський, Олександр Мартинюк, Катерина Пода і Анастасія Білаш.

«Однією з наймасштабніших спортивних подій став Чемпіонат з легкоатлетичного кросу серед поліцейських з усієї України, який в травні відбувся в Чернігові, – зазначив Володимир Нідзельський. – Надзвичайна спортивна атмосфера та командний дух показали, наскільки згуртовані і підготовлені правоохоронці! Також минулого року відбулися обласні змагання за програмою «Динаміада 2021», де поліцейські посіли перше місце з-поміж всіх силовиків Чернігівщини. Успішними і результативними були змагання в Одесі з функціонального багатоборства, де чернігівські поліцейські вибороли «срібло». З гордістю відзначу, що ГУНП в Чернігівській області посіло сьоме місце серед усіх областей України за результатами всіх чемпіонатів і змагань, проведених Національною поліцією України в 2021 році. Це дуже достойний результат, яким всі ми маємо пишатися! Щиро вітаю всіх колег зі здобутими перемогами! Зараз ми готуємося до урочистої церемонії нагородження кращих спортсменів за підсумками 2021 року, тож сподіваюся, що зовсім скоро я потисну руку кожному з вас!»

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/volodymyr.nidzelskyj

19.01.2022 0219.01.2022 0219.01.2022 0219.01.2022 0219.01.2022 02