Перший кубок зі стрільби з лука, присвячений Дню захисників та захисниць України, пройшов 14-17 жовтня на стрільбищі Львівської обласної організації ФСТ “Динамо” України.

 

Перший кубок зі стрільби з лука, присвячений Дню захисників та захисниць України, пройшов 14-17 жовтня на стрільбищі Львівської обласної організації ФСТ “Динамо” України. Позмагатись за нагороди прибули понад 30 учасників із Львівської,  Одеської, Дніпропетровської, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Чернігівської областей та міста Києва. Нагороди розігрувались як в особистій, так і в командній першості, а також у категорії мікс блочний лук + олімпійській; категорії були відкритими.

Переможцем в особистій першості олімпійський лук став Дмитро Сидорук (Львів), а в категорії блочний лук – Сергій Шимчак (Львів). Перше місце серед команд олімпійський лук посіла «Львів-1»: Д. Сидорук, С. Калитюк, Д. Афанасьєв. А серед змішаних команд на першому місці опинилися С. Шимчак та І. Казаєв.

Організатором заходу виступла Громадська організація “Спортивна асоціація ветеранів війни “Незламний”, за підтримки Управління молоді та спорту ЛОДА та за спияння Львівської обласної організації ФСТ “Динамо” України.  Спонсорами змагань були – депутат Верховної Ради України Олег Синютка, ТЗОВ “Хліб-трейд”, “Крем & джем”.19.10.2021 02