Із Перемогою на спортивному фронті рівненських динамівців Анастасію Новосад та Дмитра Котовського, членів Рівненської обласної організації ФСТ «Динамо України» привітав Олександр Ганжа


Очільник поліції Рівненщини Олександр Ганжа: «За кожною медаллю — титанічна праця»

 

Із Перемогою на спортивному фронті рівненських динамівців Анастасію Новосад та Дмитра Котовського, членів Рівненської обласної організації ФСТ «Динамо України», Олександр Ганжа привітав сьогодні, 27 лютого. Участь у заходах взяв також заступник Голови обласної організації Віктор  Куцель.

 

Нагадаємо, на етапі Кубка світу з лижної акробатики (Ле-Реле-Канада) Дмитро Котовський завоював бронзову та срібну нагороду, а Анастасія Новосад — дві бронзові нагороди.

 

Крім того, на етапі Кубка світу в американському Дір Веллі Дмитро завоював золоту медаль, виконавши надскладний стрибок під назвою «Ураган».

 

А збірна команда України, до складу якої входять Новосад та Котовський, посіла третє місце у командних змаганнях із лижної акробатики на Чемпіонаті світу з фристайлу і сноуборду у Грузії. Має бронзову нагороду Анастасія Новосад і у особистій першості.

 

«Спорт — це великі зусилля, а за кожною медаллю стоїть титанічна праця, — підкреслив Олександр Ганжа, який не на словах про це знає, адже має звання майстра спорту України з кікбоксингу. — Зичу вам і надалі досягати спортивних висот та підкорювати світові п’єдестали».