Масштабний соціально-спортивний захід, організаторами якого стали відділення Національного олімпійського комітету України в Чернівецькій області, Спортивне товариство Динамо м. Чернівці

 

Масштабний соціально-спортивний захід, організаторами якого стали відділення Національного олімпійського комітету України в Чернівецькій області, Спортивне товариство Динамо м. Чернівці, Асоціація футболу Чернівецької області, Служба ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Чернівецькій області за підтримки Юрковецької ТГ та керівництва табору Your camp, пройшов у с. Ржавинці.

Близькб двох сотень дітей стали активними учасниками «Олімпійської руханки» презентованої Чемпіоном Європи та світу з легкої атлетики, ЗМС і одним із найтитулованіших спортсменів Буковини Іваном Гешко, підготовленої за участі Чернівецького обласного відділення НОК за підтримки Управління молоді та спорту Чернівецької ОВА. Переважна більшість із них – дітлахи, що тимчасово вимушено перебувають на території Чернівецької області через війну, і до них доєдналися діти з Чернівців, Кадубівців і Ржавинців. Учасниками свята стали в тому числі 118 дітей-сиріт та дітей зі складними життєвими обставинами з Миколаївської області.

Позмагалися юні спортсмени і на футбольному полі. У турнірі «ФУТБОЛ ЗАРАДИ ЖИТТЯ» переможцями стали дітлахи с. Ржавинці, другими фінішували юні представники Кадубівців, а «бронзова» нагороди дісталися наймолодшим учасникам змагань – юним футболістам ФК «Чернівці».

10.08.2022 0910.08.2022 0910.08.2022 09