На базі спортивних комплексів «Динамо» та «Славутич» (м. Дніпро) відбувся особисто-командний чемпіонат Дніпропетровської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з поліатлону серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області.

       Чемпіонат, що проводився за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019», зібрав понад  50 спортсменів з 10 об’єднаних колективів фізичної культури і спорту обласної динамівської організації.

       Переможцями в особистому заліку стали:

– серед жінок: 

Сорокотяга Валерія (ДДУВС) – 287 оч.;

– серед чоловіків:

Шелест Олександр (ЦТУ НГУ) – 328 оч. (1 вікова група);

Цветков Святослав (ГУНП) – 289 оч. (2 вікова група);

Бойко Костянтин (ГУ ДСНС) – 241 оч. (3 вікова група);

Бельмас Ростислав (ГУ ДСНС) – 219 оч. (4 вікова група).

       У командному заліку перемогу здобули спортсмениЦентрального територіального управління Національної гвардії України, друге місце посіла команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, а третє – Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області.

       Усі призери були нагороджені дипломами та медалями, а команди – кубками. 

       Переможці змагань у складі збірної команди Дніпропетровської обласної організації братимуть участь у чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019» серед збірних команд територіальних організацій Товариства у Львові.