16 лютого 2023 року в «Музеї спортивної слави» Харківської обласної організації ФСТ «Динамо» України відбулась нарада з представниками колективів фізичної культури Організації, відповідальними за фізкультурно-спортивну роботу.


16 лютого 2023 року в «Музеї спортивної слави» Харківської обласної організації ФСТ «Динамо» України відбулась нарада з представниками колективів фізичної культури Організації, відповідальними за фізкультурно-спортивну роботу. На нараді був розглянутий календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів ХОО ФСТ «Динамо» України на 2023 рік, а також положення про проведення комплексних спортивних змагань за програмою «Спартакіади-2023», «Спартакіади-Здоров’я» та кубкових змагань.
У 2023 році Харківською обласною організацією заплановано проведення 19 спортивних змагань та фізкультурно-спортивних заходів.
Також на нараді були нагороджені кубками команди, які стали переможцями та призерами комплексних спортивних змагань «Спартакіада-2021» та «Спартакіада-Здоров’я».