У столиці завершився ХХIV Київський міжнародний турнір з трьох видів боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам. У турнірі взяли участь борці з 33 країн світу.

Спортсмени Товариства на престижному міжнародному турнірів вибороли 8 нагород різного гатунку, а саме: 1 золоту, 5 срібних, 2 бронзові медалі.

Чемпіонкою турніру з боротьби вільної у ваговій категорії 50 кг стала Оксана Лівач (Львівська обласна організація).

Срібні нагороди турніру з боротьби вільної вибороли: Ірина Харів (Івано-Франківська обласна організація) у ваговій категорії 57 кг; Ілона Прокопевнюк (Дніпропетровська обласна організація) у ваговій категорії 62 кг; Романа Вовчак (Дніпропетровська обласна організація) у ваговій категорії 72 кг; Валерій Андрійцев (Київська обласна організація) у ваговій категорії 97 кг; Олександр Хоцянівський (Донецька обласна організація) у ваговій категорії 125 кг.

Бронзовою призеркою турніру з боротьби вільної стала Оксана Кухта (Закарпатська обласна організація) у ваговій категорії 65 кг.

Також бронзовим призером турніру з боротьби греко-римської став Володимир Яковлєв (Дніпропетровська обласна організація) у ваговій категорії 77 кг.

Вітаємо динамівців з нагородами та бажаємо нових успіхів!