Вчора на міжнародних турнірах з фехтування, які відбулися у Швейцарії та Бельгії динамівські фехтувальниці вибороли золоту та срібну нагороди.

У Женеві (Швейцарія) шпажистки визначили найсильніших у рамках турніру – Сателіту FIE. У змаганнях взяли участь понад 70 учасниць з 21 країни. Змагання завершилися перемогою представниці Товариства, бронзової медалістки чемпіонату світу Ксенії Пантелеєвої (Львівська обласна організація). Нагадаємо, що Ксенія у вересні виграла такий самий Сателіт FIE у Братиславі.

У  бельгійському Генті, який зібрав 45 учасниць з 13 країн, шаблістки розіграли нагороди Сателіту FIE “Flemish Open”. На другу сходинку п’єдесталу за підсумками змагань зійшла динамівка, олімпійська чемпіонка, шестиразова чемпіонка світу та восьмиразова чемпіонка Європи Ольга Харлан (Київська міська організація).

Вітаємо дівчат з перемогами та бажаємо нових успіхів!