В м. Чернігові завершився літній чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок, присвячений пам’яті ЗТУ В.В. Ломаєва.

       В м. Чернігові завершився літній чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок, присвячений пам’яті ЗТУ В.В. Ломаєва. В останні дні змагань юні біатлоністи розіграли комплекти нагород у мас-старті та змішаній естафеті.

       Динамівські біатлоністи вибороли шість нагород різного гатунку, з яких 1 золота, 3 срібні, 2 бронзові.

       Чемпіонкою та срібною призеркою країни стала Дмитренко Христина (Чернігівська обласна організація) у складі змішаної естафети та мас-старті, відповідно.

       Дворазовим срібним призером літнього чемпіонату став Ситнік Юрій (Харківська обласна організація) у складі змішаної естафети і мас-старті. Срібною та бронзовою призеркою літнього чемпіонату – Коваленко Оксана (Харківська обласна організація) у складі змішаної естафети і мас-старті, відповідно.

       У складі змішаних естафет срібні нагороди вибороли: Кінаш Степан, Кип’яченкова Любов (Харківська обласна організація) та бронзові – Дідоренко Анастасія, Свинаренко Катерина (Сумська обласна організація).

Вітаємо динамівців з нагородами та бажаємо нових успіхів!