З 21 по 24 листопада 2022 року у м. Львів відбувся Кубок України зі стрільби з лука серед дорослих.

З 21 по 24 листопада 2022 року у м. Львів відбувся Кубок України зі стрільби з лука серед дорослих. У змаганнях взяли участь 220 спортсменів з 16 областей України та м. Києва. У програмі чемпіонату були передбачені змагання з класичного та блочного луків. За підсумками змагань на рахунку Харківських динамівців 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзова нагороди.
В особистій першості серед чоловіків бронзовим призером змагань став Каменський Володимир, поступившись спортсменам з Сумської області.
У командній першості серед чоловіків харківська команда у складі: Каменського Володимира, Кравчука Микити та Дюняшева Микити стала срібним призером Кубку України, поступившись команді зі Львова.
У командній першості серед жінок харківська команда у складі: Третьякової Ірини та Дубровіної Катерини також стала срібним призером Кубку України, поступившись команді зі Львова.
В категорії блочного луку динамівець Олександр Соколов отримав золоту винагороду, залишивши позаду київських спортсменів.
У командній першості, у цьому виді програми, чоловіча команда у складі: Соколова Олександра та Дорошенка Юрія стала переможцем Кубку України зі стрільби з лука 2022року.