Цими вихідними одразу у трьох європейських містах відбулися змагання континентального Кубку з дзюдо серед дорослих, юніорів та кадетів.

На кожному з турнірів динамівці не залишилася без нагород.

На Кубку Європи серед дорослих, який відбувся в Сараєво, динамівський дзюдоїст Артем Хомула (Сумська обласна організація) у ваговій категорії до 73 кг виборов бронзову нагороду.

На Кубку Європи серед юніорів (м. Нантерре, Франція), динамівський дзюдоїст Всеволод Климов (Хмельницька обласна організація) у ваговій категорії до 81 кг завоював срібну нагороду. Всеволод вперше в кар’єрі піднявся на срібну сходинку п’єдесталу юніорського Кубку.

У румунському Бухаресті завершився Кубок Європи з дзюдо серед кадетів. Юні динамівці вибороли три нагороди. «Срібло» виборола Анастасія Суперсон (Київська міська організація) у ваговій категорії до 44 кг; бронзовими призерами стали: Юлія Кузьменко і Нікіта Юданов (Київська міська організація) у вагових категоріях до 90 кг та до 63 кг відповідно.

Вітаємо динамівців з нагородами та бажаємо нових успіхів та перемог!