Днями у румунському Кейле Гредіштей завершився Кубок Європи серед чоловіків і жінок зі спортивного і бойового самбо.

Днями у румунському Кейле Гредіштей завершився Кубок Європи серед чоловіків і жінок зі спортивного і бойового самбо. На цих змаганнях українці здобули 41 медаль – 19 золотих, 14 срібних і 8 бронзових.
Повний комплект нагород додому везуть харківські динамівці. Чемпіоном турніру став Роман Труш, який у ваговій категорії до 71 кг подолав представників Ізраїлю та Румунії. У фінальній сутичці Роман виборов золоту нагороду у іншого українця – Максима Станілоги з Київа.
Срібним призером змагань став Олександр Духневич. В фіналі вагової категорії до 88 кг (бойовий розділ), Олександр поступився вінничанину Петру Давиденку.

Бронзова нагорода на рахунку Гасанагаєва Роберта, який в півфіналі поступився майбутньому переможцю змагань – болгарину Івану Харкову, а в поєдинку за «бронзу» подолав представника Ізраїлю Ліона Галперіна.