Кращих спортсменів-динамівців Прикарпаття за підсумками виступів 2020 року відзначили в Івано-Франківській обласній організації ФСТ «Динамо» України»

       Церемонію нагородження кращих спортсменів Прикарпаття, з врученням цінних подарунків і грамот, у перші дні прийдешнього року провели заступник начальника ГУНП в області Остап Білейчук та Заслужений тренер України з дзюдо Євген Боднарук.

       2020 рік був непростим для усіх нас. Пандемія внесла свої негативні корективи: скасовано багато спортивно-масових заходів, всеукраїнських та міжнародних змагань, перенесено ХХХІІ літні Олімпійські ігри. Та, попри карантин, спортсмени все-таки знаходили можливість брати участь у  змаганнях та домоглися хороших результатів. В олімпійських видах відзначилися: Іван Пилипяк, Назар Маркульчак, Сніжана Пліш, Катерина Москальова, Валерія Захаревич (дзюдо); Ігор Гелетій, Дмитро Дідоводюк (легка атлетика); Ірина Харів, Андрій Сверид (боротьба вільна).

       В неолімпійських видах спорту пишаємося нашими нзовим призером. Галина Ковальська та Уляна Кляпка посідають п’яті місця серед дорослих. В категорії U-20 чемпіонами стали Алла Бегеба та Михайло Свідрак, Юрій Яремчук посів другу сходинку. В категорії U-18  перше та друге місце здобули Сніжана Пліш та Марія Куневич. Ще багато інших спортсменів відзначилися також і на всеукраїнських змаганнях з боротьби самбо.

       У минулому році посвідчення МСУ з боротьби самбо отримали Костянтин Павлишин, Назар Маркульчак та виконала норматив Марія Куневич. На початку року мають отримати посвідчення МСУМК Михайло Свідрак, Андрій Лайщук  та звання ЗТУ з боротьби самбо Андрій Микитин.

       Заступник голови Івано-Франківської обласної організації ФСТ «Динамо» України Василь Шумало відзначає, що Івано-Франківська обласна організація на даний час об’єднує 8 колективів фізичної культури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області. В організації культивуються такі види спорту як боротьба самбо, дзюдо, пожежно-прикладний спорт, легка атлетика та боротьба вільна. У складі національних збірних команд України 2020 року перебували 27 спортсменів-прикарпатців. Також в організації працюють 5 спортивних секцій, в яких займаються легкою атлетикою, боротьбою, самбо та дзюдо 86 учнів.

Бажаємо спортсменам та тренерам витривалості, снаги, здоров’я і завоювання Олімпійських медалей! 

06.01.2020 02

06.01.2020 03