12 динамівців  Миколаївщини нагороджено на церемонії «Лауреат спортивного року – 2020», що відзначає кращих спортсменів і тренерів.

Приємно зазначити, що переважна більшість найкращих спортсменів Миколаївщини є саме динамівцями.

Вітаємо з відзнакою динамівців:

Олена Буряк – дворазова Чемпіонка світу з веслування академічного – переможниця в номінації «Найкраща спортсменка 2020 року»;

Вікторія Бондар – бронзова призерка Чемпіонату Європи з велоспорту, отримала відзнаку лауреата в номінації «Найкраща спортсменка 2020 року»;

Кирило Царенко – переможець номінації  «Найкращий спортсмен 2020 року»: виборов 4 місце на Чемпіонаті Європи з велоспорту;

Олександр Соколов – переможець Всеукраїнських змагань з легкої атлетики, став лауреатом на звання «Найкращий спортсмен 2020 року».

Команда Миколаївських динамівців з веслування академічного у складі Скорого Дмитра та Браславич Олександри, котрі вибороли І місце на Чемпіонаті Європи, стали переможцями номінації «Краща команда року». Лауреатами  в цій ж номінації стали команда з веслування академічного у складі Юрій Боровик та Михайло Дробот , котрі посіли ІІІ місце на Чемпіонаті Європи, та  команда з велосипедного спорту у складі Вікторії  Бондар за ІІІ місце на Чемпіонаті Європи.

Віталій Красножон – срібний призер Кубку світу з боротьби самбо, став переможцем номінації «Разом з олімпійцями».

В номінації «Олімпійська надія» лауреатами стали:

Олександра Бондар – срібна та бронзова призерка Чемпіонату Європи з фехтування.

Дана Баглай – бронзова призерка Чемпіонату Європи з фехтування.

Дар’я Бульба – бронзова призерка Чемпіонату Європи з фехтування.

Переможцем  номінації «Ветеран спорту» став Миколаївський динамівець Юрій Садовий – бронзовий призер Чемпіонату Європи з боротьби самбо.

Лауреатом  в номінації «Ветеран спорту» став Юрій Лощилов – чемпіон та срібний призер Чемпіонату України з академічного веслування.

В номінації «Найкращий тренер року» перемогу отримав Павло Михайлович Пришутов – за підготовку чемпіонів та призерів Чемпіонатів Європи з веслування академічного. Лауреатами «Найкращий тренер року» стали Олександр Віталійович Садовський – за підготовку призерів Чемпіонату Європи серед дорослих з велоспорту та Юрій Павлович Агарков – за підготовку призерів Чемпіонату Європи з велоспорту.

Вітаємо переможців з почесними нагородами! Бажаємо наснаги, здоров’я, волі до перемоги!