Полтавська обласна організація ФСТ «Динамо» України провела чемпіонат з волейболу за програмою обласних комплексних змагань «Спартакіада-2020» серед команд колективів фізкультури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб Полтавщини.

Змагання чемпіонату пройшли в  два етапи:

1-й – відбірні ігри, які відбулися в регіональних групах з 22 по 24 вересня 2020 року. Проводились вони на оновлених волейбольних майданчиках стадіону «Динамо» в м. Полтаві. У змаганнях прийняло участь 12 команд динамівців. До фінального етапу ігор увійшли команди колективів фізкультури апарату ГУНП області, ГУ ДСНС області та Лубенського і Карлівського відділів поліції.

2-й етап – фінальні ігри, відбулися 30 вересня у спортивному комплексі Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Чемпіоном обласної організації «Динамо» стала команда апарату Головного управління Національної поліції в Полтавській області, яка в запеклій боротьбі за перше місце перемогла команду Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області, третє місце посіла команда Карлівського відділу поліції.

Заступник голови Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України Олексій Більчич та начальник відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення ГУНП в Полтавській області Ігор Кучеров вручили кубки і грамоти командам переможцю та призерам змагань. Спортсмени-динамівці отримали грамоти та медалі.