Завершився 16 медальний день ХХХІІ літніх Олімпійських ігор, які тривають в японському місті Токіо.

       Завершився 16 медальний день ХХХІІ літніх Олімпійських ігор, які тривають в японському місті Токіо.

       Станом на 08 серпня збірна команда України посідає 44 місце у неофіційному загальнокомандному заліку. Спортсменами України здобуто 19 нагород (1 золота, 6 срібних, 12 бронзових).

       Спортсмени Товариства вибороли 10 нагород (3 срібні, 7 бронзових).

       23.07.21 р. –  першу бронзову нагороду для збірної команди України на Іграх у Токіо і першу в історії українського жіночого дзюдо виборола динамівка Дар’я Білодід (Київська міська організація) у ваговій категорії 48 кг. Також Дар’я перервала безмедальну серію для українських дзюдоїстів, яка складала дві Олімпіади поспіль.

       26.07.21 р. – бронзову нагороду до скарбнички збірної команди України виборола динамівка Олена Костевич (Чернігівська обласна організація) у складі змішаної команди зі стрільби з пневматичного пістолету 10 м.

       28.07.21 р. – бронзову нагороду до скарбнички синьо-жовтої збірної виборов динамівець Михайло Романчук (Рівненська обласна організація) на дистанції 800 м вільним стилем.

       01.08.21 р. – першу срібну нагороду до скарбнички синьо-жовтої збірної виборов динамівець Михайло Романчук (Рівненська обласна організація) на дистанції 1500 м вільним стилем.

       03.08.21 р. – бронзову нагороду до скарбнички збірної команди України виборює борчиня динамівка Алла Черкасова (Львівська обласна організація) у ваговій
категорії 68 кг.

       04.08.21 р. – бронзову нагороду в історії українського синхронного плавання вибороли динамівки Марта Федіна та Анастасія Савчук (Харківська обласна організація) у програмі дуетів.

       05.08.21 р. – бронзову нагороду до скарбнички синьо-жовтої збірної виборола динамівка Людмила Лузан (Полтавська обласна організація) на спринтерській дистанції каное-одиночці 200 м.

       07.08.21 р. – срібну нагороду до скарбнички синьо-жовтої збірної виборола динамівка Людмила Лузан (Полтавська обласна організація) у складі каное-двійці на дистанції 500 м.

       07.08.21 р. – срібну нагороду до скарбнички збірної команди України виборов динамівець Олександр Хижняк (Полтавська обласна організація) у ваговій
категорії до 75 кг.

       07.08.21 р. – бронзову нагороду до скарбнички синьо-жовтої збірної вибороли динамівські синхроністки у складі групи: Владислави Алексіївої, Марини Алексіївої, Катерини Резнік, Анастасії Савчук, Ксенії Сидоренко, Марти Федіної, Аліни Шинкаренко, Єлизавети Яхно (Харківська обласна організація). 

Результати виступу спортсменів-динамівців