Завершився 12 медальний день ХХХІІ літніх Олімпійських ігор, які тривають в японському місті Токіо.

       Завершився 12 медальний день ХХХІІ літніх Олімпійських ігор, які тривають в японському місті Токіо.

       Станом на 04 серпня збірна команда України посідає 37 місце у неофіційному загальнокомандному заліку. Спортсменами України здобуто 11 нагород (1 золота, 2 срібні, 8 бронзових).

       Спортсмени Товариства вибороли 6 нагород (1 срібну, 5 бронзових).

       23.07.21 р. –  першу для збірної команди України на Іграх у Токіо і першу в історії українського жіночого дзюдо виборола динамівка Дар’я Білодід (Київська міська організація). Також Дар’я перервала безмедальну серію для українських дзюдоїстів, яка складала дві Олімпіади поспіль.

       26.07.21 р. – другу нагороду до скарбнички збірної команди України виборола динамівка Олена Костевич (Чернігівська обласна організація) у складі змішаної команди зі стрільби з пневматичного пістолету 10 м.

       28.07.21 р. – третю нагороду до скарбнички синьо-жовтої збірної виборов динамівець Михайло Романчук (Рівненська обласна організація) на дистанції 800 м вільним стилем.

       01.08.21 р. – першу срібну нагороду до скарбнички синьо-жовтої збірної виборов динамівець Михайло Романчук (Рівненська обласна організація) на дистанції 1500 м вільним стилем.

       03.08.21 р. – чергову бронзову нагороду до скарбнички збірної команди України виборює борчиня динамівка Алла Черкасова (Львівська обласна організація) у ваговій категорії 68 кг.

       04.08.21 р. – за підсумками двох програм – технічної та довільної динамівки Марта Федіна та Анастасія Савчук (Харківська обласна організація) вибороли бронзову нагороду у дуеті (артистичне плавання).

Результати виступу спортсменів-динамівців