З  7 по 17 липня 2022 року у найбільшому місті штату Алабама — Бірмінгемі (США) відбудуться XI Всесвітні ігри з неолімпійських видів спорту планетарного масштабу

 

З  7 по 17 липня 2022 року у найбільшому місті штату Алабама — Бірмінгемі (США) відбудуться XI Всесвітні ігри з неолімпійських видів спорту планетарного масштабу. Вони відбуваються раз на чотири роки, як і Олімпіада. Близько 4500 спортсменів з понад 100 країн світу змагатимуться за 220 комплектів нагород у 34-х видах спорту. росії і білорусі немає в цьому переліку — вони недопущені до Ігор через війну проти України.

«Наша країна вперше буде представлена у більшості видів спорту, що включені до програми Ігор. Здобуто 102 ліцензії з 19 видів спорту — 15 неолімпійських та 4 олімпійських. Україну представлятиме найбільша кількість учасників за всю історію участі», – наголосив Міністр.

Спортсмени ФСТ «Динамо» України представлятимуть у 4 видах спорту: 7 спортсменів основного та 1 запасного складу з 6 територіальних організацій Товариства.

Серед видів спорту, представлені: 

  1. Сумо (4 спортсмена)

 

 

  1. Кікбоксинг WAKO (2 спортсмена)
  1. Скелелазіння (1 спортсмен)

 

  1. Гімнастика художня (1 спортсменка/запасна)

Для підготовки членів збірної України було організовано 45 навчально-тренувальних зборів, зокрема в Польщі, Італії, Франції, Німеччини, Чехії, США та інших країнах. Також проведено серію семінарів з питань спортивної медицини та антидопінгового законодавства з представниками федерацій. Закуплено малоцінний інвентар та спортивну форму на участь у Іграх. 

БАЖАЄМО УСПІХІВ!